زیباترین مهماندار خطوط هوایی در جهان معتقد است که او فقط با یک لبخند به مسافران هواپیما خدمت می کند .
به گزارش استریت تایمزخانم لیو میااومیااو (Liu Miaomiao) که مهماندار خطوط هواپیمایی شین ژن است در ماه ژوئن در مسابقه ای در شهر شین ژن (Shenzhen) در جنوب ایالت گوانگ دونگ (Guangdong) شرکت کرد و به عنوان زیباترین مهماندار دنیا شناخته شد .
وی که متولد شهر ژیان (Xi’an) در ایالت شانزی (Shaanxi) در شمال غرب چین است ، 6 سال پیش تصمیم گرفت که مهماندار هواپیما شود .
خانم لیو ظرف سه ماه با وظایف عمومی مهمانداری آشنا شد . او در باره آموزش هایی که دیده است با لبخند می گوید: کنار آموزش رفتارهایی چون برخورد خوشایند با میهمانان و معاشرت ، باید ها و نباید ها در هنگام حالت اصظراری مانند آتش گرفتن کابین یا طرح تخلیه هواپیما به ما آموزش داده شد چرا که کوچکترین اشتباه منجر به فاجعه ای بزرگ می شود.

وی بعد از سال 2014 که به سرمهمانداری رسید توجه بیشتری را روی چالش ها و سختی های هر روزه پرواز کرد تا بتواند محیط راحتری را برای مسافران فراهم نماید .
یک باردر پروازی از پکن که به دلیل ترافیک پرواز با تاخیر مواجه شد و خانم لیوو همکارانش سعی داشتند تا دلیل تاخیر را برای مسافرین توضیح دهند. با این وجود اکثر مسافران ناراحت و عصبانی بودند اما خانم لیو با لبخند معروف خود آنها را به آرامش دعوت کرد و در آخر هنگامی که مسافران از وی معذرت خواهی کردند وی گفت : این کار من باعث غرور و افتخارم می شود که با لبخند اضطراب و نگرانی پرواز را از مسافران دور کنم .
وی افزود : هر بار فکر می کنم که به خاطر این لبخند دختران یا پسرانی ممکن است علاقمند به مهمانداری هواپیما شوند برایم این لبخند دلنشین تر می شود.

بازدید کلی 80 , بازدید امروز 1
چگونه هنگام استرس جلوی پرخوری را بگیریم
بهره برداری از بزرگترین پل جهان در چین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *