به نظر بعضی ها خرید شلوار جین کار ساده است زیرا بدنی موزون دارند و هر جینی برای آنها مناسب به نظر می رسد.
به گزارش َمنز َانسر،اما اکثر ما دارای اندامی موزن نیستیم و به همین دلیل اغلب در خرید جین مشکل داریم البته مشکل فقط سایز شلوار نیست بلکه با به بازار آمدن مدل های تخصصی گوناگون دیگر انتخاب بهینه آن نیز سخت شده است.
در اینجا ما چند نکته که در هنگام خرید جین باید مد نظرتان باشد را توصیه می کنیم.

قیمتش نباید از 300 دلار بیشتر شود

جین اصل همیشه از بقیه جین ها گرانتر است ولی این به آن معنی نیست که هر چقدر گرانتر بود هم اشکالی ندارد. در این میان جینی که از ژاپن یا امریکا تهیه شود قیمتش بخودی بخود گرانتر خواهد بود اما برای سایر کشورها این جین نیاید بیشتر از 300 دلار شود.

تفاوت دوردوزی جین اصل با بقیه جین ها

این نکته هم تصور غلط دیگری است که در بین مردم رواج دارد ، آنها فکر می کنند بین جین اصل و غیره تفاوتی نیست ولی البته که تفاوتهایی وجود دارد که یکی از آنها دوردوزی است که در شکل دیده می شود.

وزن شما هم مهم است

در هنگام خرید جین فقط سایز شما نیست که مهم است بلکه وزنتان هم باید در نظر گرفته شوود ، برای مثال اگر سبک وزن هستید می توانید جینی را انتخاب کنبد که در 5 انس وزن داشته باشد و اگر سنگین وزن هستید باید مدلی را انتخاب کنید که 32 انس وزن داشته باشد.
البته جین کلفت 32 انسی برای تابستان ممکن آزار دهنده باشد و یا جین 5 انسی در زمستان مناسب نباشد اما به هر ترتیب اگر قرار است جینی را برای یک سال بپوشید در آن صورت این موضوع قابل توجه خواهد بود.

سایز کوچک انتخاب کنید

در هنگام خرید جین دانستن سایز دقیق بسیار مهم است، زیرا در هنگام استفاده به مرور کش می آید و به همین دلیل بعد از مدتی با اندام شما فیت میشود اما اگر سایز بزرگتری انتخاب کنید دیگر جینی از فرم افتاد را بعد از مدتی به تن خواهید داشت.

شستشو با ماشین ممنوع

شاید برای تی شرت هر روز شستن چیز عادی باشد اما در مورد جین این موضوع کاملاً برعکس است به خاطر الیافش شستن با ماشین لباشویی کاملاً به آن آسیب میرساند برای همین بهتر است با آب سرد و با دست شسته شود.

بازدید کلی 22 , بازدید امروز 1
مادر تام کروز درگذشت
نخستین آلبوم محمدرضا فروتن را از ریتمو دانلود کنید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *