کی گفته 50 سالگی دوران پیری است؟ با دیدن این عکس شاهرخ خان و امیر خان قبول می کنید سن فقط عدد است.

به گزارش ایندیانا اکسپرس، به نظر می آید 50 سالگی سن پیرمردی در بالیوود نیست. چه کسی می توانست تصور کند ظرف کمتر از یک دهه این دو نفر به شهروندانی مشهور تبدیل شوند این عکس مربوط به تولد 50 سالگی آجای بیجلی، تاجر هندی، در دوبی است.

این عکس همچنین به شایعاتی مربوط به چشم و هم چشمی این دو خان نیز پایان داد، اول آنکه تئاتر امیرخان با نام Dangal که از اقبال عمومی در 2016 برخوردار بود هنوز هم در حال اجرا است و دوم آنکه فیلم Raees شاهرخ خان هم نظر همگان را جلب کرده است.

هر یک از این دو خان کاراکتر خاص خود را در بالیود دارند ، امیر خان به آقای با حرارت و پر اشتیاق و شاهرخ خان به شاه رومنس معروف است، اگر چه اخیراً هر دو در این الگو کمی تغییر داده اند.

امیرخان در انتخاب نقش های متفاوت راحت است و در نقش هایی چون عاشق در Dil Chahta Hai ، قاتل در Ghajini، معلم در Taare Zameen Par، دانشجوی مهندسی در 3 Idiots، دانشجوی کالج در Rang De Basanti و اخیراً در haanikarak baapu بازی کرده است.

در عوض شاهرخ خان جدیداً در یکی دو نقش متفاوت مانند فیلم 2015 او به عنوان روانشناس و آخرین فیلم او در نقش منفی بازی کرده است.

در هر حال آجای بیجلی در این تولدتش آرزویی جز درخشش این دو ستاره بالیوود نخواهد داشت زیرا تمام موفقیتش مدیون شهرت آنهاست.

بازدید کلی 43 , بازدید امروز 1
نجات جکمن از سرطان با عمل زیبایی
زیباترین کاخ های ریاست جمهوری در کشورهای مختلف

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *