کتی پری در سومین آهنگ خود به تیلور سوئیفت تاخت و به آتش جنگ میان خود و سوییفت دامن زد.

تیلور سوئیفت خواننده و ترانه سرای امریکایی است که خصومتش با کتی پری آهنگ خصومت (Bad Blood) شروع شد . سوئیفت این ترانه را همراه با مکس مارتین و شلبک نوشته است و گفته می شود درباره دشمنی بوجود آمده بین سوئیفت و خواننده مشهور کیتی پری است.

همچنین گفته می شود بعد از از آنکه تیلور با آلبوم 1989 خود انقلابی نو در عرصه ی موسیقی پاپ به وجود آورد ، کتی پری که خود را از او بالاتر می داند سعی کرد که به به سوییفت نشان دهد که چه کسی بهترین اجرا را دارد و رئیس اصلی کیست

حالا به گزارش یو اس تو دی کتی پری آهنگ جدیدی اجرا کرده است که با این شعر شروع می شود : یک ببر نه می بازه نه می خوابه و به نظر گوسفند هم نیازی نداره.

این سومین آهنگ Swish Swish از آلبوم Witness است که این خواننده منتشر کرد و شعر آن برای آنها که از دعوای سوئیفت و پری خبر دارند خالی از بحث نیست .

بسیاری می گویند کتی پری و تیلور سوئیفت به عنوان دو خواننده موفق در جهان هستند و به نظر میرسه کار این دو از تنفر گذشته است . کار به آنجا کشیده که یکی از دوستان پری عکسی نامناسب از تیلور را روی کاور آهنگ خواننده معروف نیکی میناژ منتشر کرده است .

حالا دیگر همگان در هالیوود می گویند که این دو نباید در یک جا با هم باشند چرا که در هر جا و هر امکانی پیش می آید به این دعوا ادامه می دهند .

اگرچه آتش تند دعوای این دو چند وقتی بود که خاموش شده بود اما این آهنگ دوباره آن را شعله ور ساخت .

رابی رز ،دوست سوئیفت به همگان اعلام کرده است که آهنگ پری نشانه گیری مستقیم وی به سوئیفت است و چنین چیزی نتیجه دلگرمی پری پس از شرکت در کمپین انتخاباتی ترامپ می باشد .

بازدید کلی 57 , بازدید امروز 1
همسر کریس کُرنل : شوهرم خودکشی نکرده است
شریل کول اسمش را عوض کرد

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *