اولین سفر خارجی ترامپ به عنوان رئیس جمهور امریکا به پایان رسید و بانوی اول امریکا نیز در این سفر با لباسهایش سنگ تمام گذاشت.

به گزارش یو اس ای تودی ، لباس های گرانقیمتی که همسر ملانیا در این سفر به تن می کرد باعث شگفتنی همگان شد و تنها قیمت کت گلدار ابریشمی وی در این سفر معادل در آمد یک ساله یک خانواده متوسط امریکایی بود .

همسر ترامپ که در این سفر 9 روزه به 5 کشور چندین بار با پوشیدن این کت فخر فروشی کرد و جالب است بدانید که این کت از برند Dolce & Gabbana از یک گالری مد در ایتالیا خریداری شده بود.

برخی از حامیان ترامپ در این باره می گویند ملانیا بعنوان همسر یک میلیاردر امریکایی می تواند چنین کتی را بخرد و حالا که همسرش رئیس جمهور امریکا شده است دستش برای این گونه خرید ها باز است اما چیزی که شگفت برانگیز است این است که در سایت لاکچری این برند نوشته شده است تا چند ماه آینده این کت برای فروش موجود نیست و معلوم است که خیلی از خانم در امریکا وجود دارند که می توانند چنین کتی را خریداری کنند که 51 هزار دلار قیمت دارد .

پرسشهای بسیاری درباره قیمت این لباس از سوی افکار عمومی مطرح می شود اما مدیر مطبوعاتی کاخ سفید نیز که در این سفر همراه ترامپ بود به هیچیک از سوالات مربوط به لباس ملانیا و قیمت آنها پاسخی نداد و تمام مدت سفر کاملاً ساکت بود

بازدید کلی 11 , بازدید امروز 1
شایعه دزدیده شدن فیلم جدید جانی دپ قوت گرفت
شکیرا : من مادر 2 تا بچه هستم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *