بالاخره شکیرا از کم کاریش سخن گفت.

به گزارش msn نیوز، شکیرا ایزابل مبارک ریپل که با نام شکیرا شناخته می‌شود، خواننده، ترانه سرا، مدل، رقصنده معروف کلمبیایی

مدتها ست که برنامه جدیدی اجرا نکرده است .

وی پیش از این در یک شوی تلویزیونی با نام ‘Voice’ به عنوان داور برنامه اجرا می کرد که مدت 3 سال است که از آن برنامه کناره گیری کرده است و در آن شرکت نمی کند. از طرفی مدتهاست که از او آلبوم یا حتی آهنگی منتشر نشده است و این سوال را پیش آورده که چرا وی کار خود را کنار گذشته است .

با این حال شکیرا در این باره به خبرنگاران گفت: در حال حاضر وی مادر 2 پسر 4 ساله میلان و 2 ساله ساشا است و هم اکنون فقط به آنها توجه دارد و آنها در مرکز جهان برای وی هستند و او مانند یک ماهواره به دور آنها می گردد.

این خواننده 40 ساله این گفته را موسیقی تمام علاقمندی اوست را تکذیب کرد و افزود : شاید موسیقی برایم مهم باشد ولی وظیفه مادری از هر چیز دیگر برایم مهم تر است

جدیدترین آلبوم شکیرا بنام El Dorado نیز درباره عاشق شدن شکیرا با پیکه است. شکیرا در این باره گفته است که از اینکه با پیکه ،بازیکن تیم فوتبال بارسلونا زندگی می کند و از وی دو فرزند دارد خود را خوشبخترین فرد در جهان می داند و لذت بخش ترین اوقات وی در دیدن مراحل رشد فرزندانش خلاصه می شود .

وی در نهایت تاکید کرده است که زندگی با مردی چون پیکه آخر خوشبختی است و اگر می توانستم حتما از پیکه 10 تا بچه داشتم.

بازدید کلی 7 , بازدید امروز 1
شما هم کت زن ترامپ را می پوشید؟ /فقط 51 هزار دلار ناقابل
انگری برد جدید ساخته می شود

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *