جمیز کامرون کارگردان کانادائی فیلم آواتار در مصاحبه ای با شبکه CNN گفت: بین ترمیناتور 1 و 2 نیز 7 سال فاصله افتاد بنابراین ساخت سری جدید آواتار نیز کار غیر ممکنی نیست .

به گزارش اسکای نیوز، آواتار در 2009 توانست رکورد فروش را بشکند، رکوردی که قبلاً نیز به خود کامرون و فیلم تایتانیک اش متعلق بود. اما اکنون این تردید بوجود آمده است که آیا آواتار 2 بعد از 10 سال می تواند فیلم موفقی باشد و رکورد شکنی کند ؟

کامرون درباره این فاصله زمانی فقط به نمونه های دیگر مانند ترمیناتور 1 و 2 یا بیگانه 1 و 2 اشاره کرد و گفت : بین این فیلمها نیز فاصله زیادی افتاده بود. اما آنچه که فکر مرا درگیر کرده است فاصله زمانی آواتار نیست بلکه قسمت های بعدی آواتار یعنی قسمتهای 2 تا 5 است.

کمپانی 20 Century Fox اعلام کرده است که قسمت های 2 تا 5 آواتار به ترتیب در سال های 2020 ، 2021 ، 2024 و 2025 اکران خواهد شد.

کامرون فیلمنامه آواتار را در سال ۱۹۹۵ تمام کرد. این فیلم چندین سال در دست ساخت بوده‌است و در لس‌آنجلس، نیوزیلند و خلیج مکزیک فیلمبرداری شده‌است.آواتار پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای جهان است و به همراه فیلم تایتانیک و جنگ ستارگان تنها فیلم‌های تاریخ بودند که بیش از ۲میلیارد فروش داشتند

بازدید کلی 12 , بازدید امروز 1
قیمت لباس دوشس کمبریج را حدس بزنید
تام کروز :Top Gun 2 را سال آینده خواهید دید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *