تام کروز از بازی در Top Gun 2 خبر داده است و همه در تعجب هستند که این بازیگر 55 ساله چطور با این سن و سال در چنین فیلمی بازی خواهد کرد.

به گزارش اسکای نیوز، قسمت جدید این فیلم اکشن رویایی برای جوانان سال بعد آماده می شود.

تام کروز که برای فیلم جدیدش به نام The Mummy در یک برنامه زنده شرکت کرده بود ، نتوانست خودش را نگهدارد و بالاخره ساخت Top Gun 2 از دهانش پرید.

او در این باره ادامه داد که مطمئن باشید Top Gun 2سال آینده آماده می شود و حتماً من در آن بازی خواهم کرد.

اینکه تام کروز فعلی بتواند مانند تام کروز آن روزها در اتاقکی شیشه ای برای چند ساعت روبروی آینه بنشیند و فیلم بازی کند چیزی است که همه را به تعجب واداشته است و برخی با گمانه زنی داستانهایی را برای بازگشت این خلبان پیر به نیروی دریایی امریکا داشته اند .

از جمله حدس هایی که در توئیتر در جریان است این است که او استاد پرواز در قسمت جدید خواهد بود یا اینکه او به نیروی دریایی امریکا برمیگردد چون فرد مناسب برای اجرای ماموریتی سخت است و خیلی نمونه های دیگری که به مرور توئیت می شوند.

فیلم تاپ گان (Top Gun) یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما است که در سال ۱۹۸۶ به روی پرده رفت. کارگردانی این فیلم بر عهده تونی اسکات بود و بازیگرانی چون تام کروز، کلی مک گیلس، آنتونی ادواردز، وال کیلمر و تام اسکریت در آن حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند

بازدید کلی 12 , بازدید امروز 1
جیمز کامرون : آواتار 2 تا 5 را خواهم ساخت
بی ام دبلیو کوپه سری 8 رونمایی شد

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *