لیونل مسی، اَبر ستاره آرژانتینی بارسلونا در اقدامی پسندیده، تمامی وجوه جمع آوری شده از مراسم ازداوجش را به خیریه بخشید. این خبر در ابتدا بسیار نیک و پسندیده جلوه می کند ولی حقیقت آن گونه نیست که خیلی ها می پندارند!

به گزارش تاک ریدیو، مراسم ازدواج مسی در تاریخ ۳۰ ژوئن، با حضور ۲۶۰ مهمان و چهره های سر شناسی همچون سسک فابرگاس، شکیرا، دنی آلوز و نیمار برگزار شد. شماره ۱۰ بارسلونا پیش از این مراسم از مهمانانش خواسته بود که به جای هدیه دادن به او، به یک موسسه خیریه در آرژانتین که برای مردم فقیر خانه می سازد، کمک کنند. اما برخلاف انتظار، تنها مبلغ ۲۰۰ هزار پزوی آرژانتین که برابر است با ۸۷۰۰ پوند، از این مهمانی جمع شد؛ یعنی به طور میانگین، هر کس تنها ۳۴ پوند را در راه هدف خیر دامادِ نام آشنا، تقدیم کرده است!

روزنامه آرژانتینی کلارین که یکی از سر شناس ترین نشریات آمریکای لاتین است، این جریان را با عنوان «هدیه ازدواج ناچیز» توصیف کرده است و همچنین فاش کرد که جرارد پیکه که به همراه همسر خود شکیرا از مهمانان این مراسم بود، در ادامه همان شب در راه کازینو ۱۱۵۰۰ پوند هزینه کرده است؛ البته این ادعا به اثبات نرسیده است. گفتنی است که پول جمع آوری شده، به موسسه خیریه یاد شده کمک خواهد کرد که تنها ۱۰ اقامتگاه اضطراری بسازد.

منبع: مواسپورت

بازدید کلی 212 , بازدید امروز 1
تماشا کنید: ماجرای کتک کاری شهربانو منصوریان و همسرش!
آلبوم «یار آشنا» از «همایون خرم» منتشر شد

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *