مهرداد صدیقیان یکی از جوان ترین بازیگرانی است که به نوبه خود در استایل و پوشش سبک خاص و زیبای خودش را دارد. در ادامه همراه ما باشید با نکات مهرداد صدیقیان در مورد خوش تیپی.

نشانه های خوش تیپی:
خیلی مواقع دیده ام که بعضی ها لباس های خیلی گران تنشان است، اما اصلا لباس های قشنگی نیست، یا نتوانسته اند متناسب با استایل خودشان آن لباس ها را انتخاب کنند. به نظرم چیزی که یک آدم را خوش تیپ می کند، سلیقه است، نه پول و نه حتی قیافه و اندام.  اگر یک آدمی به فرض از نظر عموم جامعه هیکل خوبی نداشته باشد، اما با سلیقه لباس بپوشد، می تواند خوش تیپ به نظر بیاید. سلیقه و هوش خیلی مهم است و اصلا ربطی به پول دار بودن و لباس گران خریدن ندارد. کما این که خیلی از آدم های اطرافمان را در شهر می بینیم که آدم های ثروتمندی هستند، اما لباس پوشیدنشان خیلی بد است.

دغدغه خوش پوشی:
من به خاطر شغلم ناچارم همیشه سعی کنم که خوب لباس بپوشم. یک موقع هایی هم حوصله اش را ندارم، یا وقتش را ندارم. اما همیشه سعیم را می کنم تا خوش لباس باشم.

برند و مارک لباس:
اصلا مهم نیست. واقعا اهمیت اصلی را طرح لباس دارد و این که چقدر روی تن من می نشیند و در کلیتش چه اتفاقی می افتد. واقعا برایم مهم نیست که یک برند مثلا اروپایی باشد یا ایرانی. اتفاقا بیشتر ترجیح می دهم ایرانی باشد. به دلیل این که در این اقلیم لباسی که طراحی می شود، قطعا بیشتر جواب می دهد.

ست کردن لباس:
درواقع لباس پوشیدن در دنیا به سمتی رفته که الان دیگر مسئله ست کردن نیست. یعنی اگر یک شلوار آبی پوشیده ایم، حالا حتما پیراهن آبی یا کت آبی هم بپوشیم. اصلا ماجرا این نیست. مسئله این است که در پکیج کلی ترکیب کلی لباس با هم چشم انداز خوبی داشته باشد.

لباس یا آکسسوار خاص:
من عاشق کفشم. کفش خیلی برایم مهم است. حالا از هر نوعش. مثلا می تواند رانرز باشد، کفش ورزشی، کفش اسپرت یا کفش های کلاسیک. اصولا کفش خیلی دوست دارم و بیماری خریدن کفش دارم.

نظر اطرافیان هنگام خرید لباس:
نظر اطرافیانم را با احترام گوش می کنم. اما واقعیت این است که حتی اگر موقع خرید کردن کسی همراهم باشد، هیچ تاثیری در انتخاب من ندارد. وقتی یک لباس را می پوشم و امتحان می کنم، اگر خودم دوستش نداشته باشم، یا حس خوبی به من ندهد، امکان ندارد آن را بگیرم. برعکس اگر لباسی را دوست داشته باشم و کسی به من بگوید این لباس خوب نیست، باز هم تاثیری ندارد.  اتفاقا من آدمی هستم که در همه کارهایم مشورت می کنم و از همه نظرخواهی می کنم و معمولا بدون مشورت کاری را انجام نمی دهم. اما در مسئله لباس خریدن اصلا مشورت پذیر نیستم. معمولا با برادرم می روم برای خرید که ایشان هم یک موقع هایی اعمال نظر می کنند. اما درواقع  من خیلی گوش نمی کنم.

هزینه برای لباس:
معمولا لباس برایم چیز مهمی است، همان طور که گفتم. بنابراین تا حدی که معقول باشد، سعی می کنم اگر لباس خوب و قشنگی می بینم، بخرم. خیلی عجیب و غریب هزینه لباس نمی کنم، اما سعی می کنم همیشه روی این موضوع دقت داشته باشم.

تناسب فیزیکی:
برای من خیلی مهم است که اندامم همیشه درست باشد. چون به نظرم صورت و اندام یک بازیگر ابزار او هستند و باید همیشه درست و آماده باشند که بازیگر بتواند به خوبی از آن ها استفاده کند و در نقش های مختلف بتواند تغییرشان بدهد. بنابراین چیزی که می تواند به این قضیه کمک کند، تغذیه و ورزش است.

 

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 19 , بازدید امروز 1
بهاره رهنما با این رژیم غذایی، تا کنون ٧ کیلو کم کرده!
با این ١٠ تغییر کم هزینه، خودروی فعلی شما نو می شود!

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *