همه ما دوست داریم شیک و خوش پوش باشیم، زیرا این موضوع در افزایش اعتماد به نفس نقش موثری را ایفا می کند و از آنجایی که برگرفته از هویت و سبک زندگی ما است، به نوعی می تواند بیانگر شخصیت افراد نیز باشد. وقتی بدانید چه سبکی را دوست دارید، تمرکزتان را بر روی انتخاب آیتم های آن سبک می گذارید و همیشه قبل از خرید از فرم لباس گرفته تا طرح و رنگ را تصور کنید. لازم نیست همیشه از لباس های گران استفاده کنید، بلکه رعایت چند نکته مهم، باعث می شود همیشه شیک و زیبا به نظر برسید. در این مطلب به بررسی این موارد می پردازیم:

۱. همیشه از رژلب استفاده کنید. به تنها چیزی که علاوه بر رژلب نیاز دارید، پوستی شفاف و سالم است.

۲. موهای دم اسبی نقش موثری را در جلب توجه افراد به صورت و اکسسوری شما ایفا می کند.

۳. همیشه یک لباس گران قیمت یا مطابق با مد روز را در پوشش خود بگنجان و این موضوع را به یاد داشته باشید که در کمد یک خانم شیک پوش، وجود دو آیتم ضروری است: شلوار جین و پیراهن مشکی.

۴. همه ما می دانیم که لباس های مناسب برای فصول سرد گران هستند، می توانید پول خود را پس انداز کرده و در پایان هر فصل و روزهای اول حراج آنچه را که می خواهید تهیه کنید.

۵. ناخن های یک خانم شیک پوش همیشه مرتب است. یک اندازه و با لاک های یک رنگ.

۶. هیچ وقت برای یک موقعیت خاص، از لباس تکراری یا ارزان استفاده نکنید. زمانی که لباس خوبی بر تن می کنید، توجه افراد به سمت شما جلب خواهد شد.

۷. زمانی که هر تکه از لباس های تان را از برندهای مختلف تهیه کنید، نشان دهنده بی توجه بودن شما نسبت به استایل شخصی است. با توجه به توصیه استایلیست ها باید حداکثر از دو برند مختلف استفاده شود.

۸. اکسسوری باید مطابق با مدل لباس باشد و نباید به طور ثابت استفاده شود.

۹. زمانی که در انتخاب لباس شک دارید، از رنگ مشکی استفاده کند.

۱۰. مهمترین نکته تمیز بودن و داشتن اعتماد به نفس است. ظاهر چروک یا کثیف شده آنها نشان دهنده بی توجهی نسبت به خودتان است. در هنگام راه رفتن سر خود را بالا بگیرید، قدم های شما باید نشان دهنده این موضوع باشد که به خودتان افتخار می کنید.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 27 , بازدید امروز 1
پیشنهادهایی برای انتخاب کت و شلوار برای خانم های کوتاه قد
اگر می خواهید اسکوتر برقی بخرید، این نکات را بدانید!

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *