کت و شلوار یک همراه همیشگی برای مردان است. اگر شما هم به فکر خرید کت و شلوار هستید بهتر است نکات این مطلب را مرور کنید؛ چرا که پوشش شما در برخورد دیگران با شما تاثیر به سزایی دارد.

مشکی اما تک دکمه
یک کت و شلوار خوش دوخت مشکی ساده برای یک مرد همیشه برازنده خواهد بود، چون علاوه بر سادگی و متانت همه ویژگی های لازم برای حاضر شدن در مراسم رسمی و قرارهای بسیار مهم کاری را یکجا دارد. به شرط این که هماهنگی آن را با استفاده از رنگ ها و طرح های نامناسب از بین نبرید و فقط به پوشیدن پیراهنی کلاسیک و سفید رنگ همراه کراوات یا پاپیون مشکی مخملی برای تکمیل این استایل شیک مردانه بسنده کنید. آراستگی کت و شلوارهای تک دکمه به شما اجازه می دهد تا مدت ها برای خوش پوش بودن روی آن حساب و با پوشیدن یک جفت کفش مردانه بند  دار کار را یکسره کنید.از طرفی کت های مشکی تک دکمه بسادگی با شلوارهای خاکستری خوش دوخت، کفش و کمربند مشکی رنگ به خوبی ست می شود.

کت و شلوار سه تکه طوسی، یک ست همه  کاره
اگر در میان لباس های کمد خوش پوش ترین مردان دنیا خوب بگردید حتما با یک دست کت و شلوار سه تکه طوسی مواجه خواهید شد. انتخابی چند کاره که ضمن کاربرد در قرارهای کاری بر تن یک تازه داماد هم برازنده خواهد بود. این ست کلاسیک همراه جلیقه همه فاکتورهای لازم برای تبدیل شدن شما به یک جنتلمن واقعی را دارد به علاوه این  که جلیقه و شلوار آن بدون کت و با هماهنگی پیراهنی سفید با آستین های تا زده و نیم بوت های چلسی خوش پوشی شما را کامل تر خواهد کرد.

کت و شلوار سرمه ای، یک همراه همیشگی
یکی از پرکاربردترین و انعطاف پذیرترین رنگ هایی که می توانید در کت و شلوار برای خود انتخاب کنید سرمه ای است. انتخابی که بهتر است کت آن چند دکمه و یقه آن درزدار باشد و با انواع پیراهن های سفید و آبی روشن هماهنگ شود. این ست مردانه سرمه ای را که از عروسی تا محل کار همراهی تان می کند. می توانید با پوشیدن کفش قهوه ای یا مشکی کامل تر یا از انواع اکسسوری های مشکی رنگ برای جلوه بیشتر آن استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که نوع دوخت و تن خور این رنگ کت و شلوار در خوش پوشی و حسن  انتخاب شما حرف اول را می زند.

منبع: charechi.com

بازدید کلی 48 , بازدید امروز 1

تصاویر (برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ، روی آن‌ها کلیک کنید)

نهار امروز: کدو پلوی آملی
چه کار کنیم که در مسافرت بدخواب نشویم؟

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *