برای اولین بار در دنیا فیلم تمام مصور زندگینامه «وینسان ونگوگ» (Vincent Van Gogh) که کار ساخت آن حدود 5 سال طول کشیده ، در لندن به نمایش گذاشته خواهد شد.
به گزارش اسکای نیوز، هاگ ولشمن (Hugh Welshman) برنده جایزه اسکار در جشنواره های قبلی به همراه همسرش کارگردانی این فیلم را بر عهده دارند. عوامل زیادی در این 5 سال برای تولید این فیلم سینمایی مصور به کار گرفته شده اند که از جمله آنها می توان دوروتا کوبیلا (Dorota Kobiela) را به عنوان نقاش و انیماتور آن نام برد. به گفته وی 124 نقاش برای به تصور کشیدن 64500 فریم این فیلم سینمایی تاریخی از سر تا سر دنیا گردآوری و به کار گرفته شده اند.
ولمشن عنوان کرده است که دنیای پویانمایی دیجتال و کامپیوتر از کاوش در زندگی متصلب و راز مرگ ونگوگ گریزان هستند. وی عقیده دارد که به تصور کشیدن زندگی ونگوگ به این شیوه باعث تاثیرگذاری بیشتری در تماشاچیان خواهد شد
او گفت : اگر احساس می کردم که با از روش دیگری می توانستم تا تاثیر دلخواه خود به تماشاچیان القا کنم، مطمئنا به همان سمت قدم می گذاشتم .
وی همچنین در رابطه با نقاش های فیلم خود اظهار داشت : هزاران نقاش از سراسر دنیا اعلام آمادگی برای پیوستن به این پروژه کردند و این در حالی است که نقاشانی که برای به تصویر کشیدن این فیلم انتخاب شده اند تنها مجموعه ای از نقاشان حرفه ای نیستند. آنها نقاشان لطیف و انعطاف پذیری هستند که تقریبا از همان فنونی که ونگوگ در نقاشی هایش استفاده می کرد برای به تصور درآوردن ذهنیات خود استفاده می کنند.
ولشمن گفت: شاید این فیلم مشابه فیلم های هالیوودی عالی نباشد اما، احساس زنده بودن دارد گویی که تمام تصاویرش زنده هستند و من امیدوارم هنگامی که تماشاچیان آن را روی پرده سینما می بینند احساس جاداویی بودن تصویر به آنها دست داده و از آن لذت ببرند.

بازدید کلی 29 , بازدید امروز 1
راه حل"پپسی" برای کودکانی که سخت دارو می خورند
پیتزای 8 دلاری پاداش نخبگان کره شمالی

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *