در طول زمان شما با افرادی برخورد می کنید که هرگز چهره آنها با سن شان مطابقت ندارد، انگار جادویی در جوانی شان نهفته است و یا همیشه از محصولات زیبایی برای پوستشان استفاده می کنند.به هر ترتیب ما شما را با 7 سلبریتی که هرگز در صورتشان چروکی دیده نشده است و پس از سالها هنوز جوان به نظر می رسند آشنا می کنیم.

نام الیجا وود پس از بازی در ارباب حلقه ها ماندگار شد ، جالب است بدانید وی در هنگام بازی در این فیلم 20 ساله بود،هر چند مطمئنم بیشتر تعجب می کنید اگر بدانید وی الان 35 ساله است ولی باز صورتی بچه گانه دارد و مطمئناً اگر 10 سال دیگر نیز این لیست را تهیه کنیم او همچنان در آن خواهد بود.

جرد لتو . آیا او خواننده و بازیگر است یا کارگردان ؟ همه اینها را می توانید کنترل کنید اما چیزی که بدون کنترل می توانید در مورد لتو ابراز کنید آن است که وی زندگی پراسترسی دارد. البته استرس نتوانسته است وی را پیر کند و چهره اش بعد از دو دهه همچنان بدون تغییر مانده است. از اولین بازی لتو در فیلم 30 ثانبه تا مریخ تا نقش اخیرش در یک فیلم هالیوودی به خوبی معلوم است که وی تغییری نکرده است، شاید تنها تغییر در خلال این سالها تغییر در مدل موی او باشد.

درخشش پاتریک استوارت به خاطر بازی او در فیلم جنگ ستارگان بود. اگر عکس او را در بازیش به عنوان استارتررک در 1990 را با دو دهه بعدش مقایسه کنید تنها تغییری که به چشم می آید کم شدن موهای اوست ولی از چین و چروک اثری نیست.

تنها چیزی که می توان در مورد کیانو ریوز میتوان به جرات گفت آن است که حتما کنار او شما احساس پیری می کنید، البته نه به آن دلیل که او دارای چهره ای ثابت است بلکه وقتی این احساس به شما دست می دهد که بدانید او 50 ساله است حتی رنگ موی او نیز در این سال ها تغییر نکرده و همانند روزهای اول بازیگریش قادر به ایفای نقش است.

پال روید را چه در فیلمی با هزینه هنگفت ببینید چه در یک فیلم کم خرج در هر دو حال برای بینندگان تلویزیونی او چهره یکسان و شناخته شده ای
است. یکی از دلایلی که چهره او به راحتی شناخته می شود همانا جوانی چهره اش است. اگر به میانه های دهه 90 و بازیش در فیلم “دوستان” را با چهره فعلی او مقایسه کنید متوجه جوان ماندن او خواهید شد.تنها تغییرش شاید فقط کم شدن اندک موهایش باشد.اگر او با اصلاح کامل ظاهر شود شما باور نخواهید کرد او 50 ساله است.

این لیست بدون تام کروز تکمیل نخواهد شد . این بازیگر متولد اوایل دهه 60 هنوز هم در فیلم های پر انرژی نقش بازی می کند.اگر تعداد فیلم هایی که کروز طی چند سال اخیر بازی کرده را کنار دو عکس بالا بگذارید متوجه خواهید شد او تغییر در این سالها نداشته است.

شاید جان استاموس تنها سلبریتی در لیست ما باشد که طی سالهای متوالی هرگز حالت موهایش تغییر نکرده است. او تنها مورد در لیست ما است که به تازگی در 50 سالگی موهایش تک تک شروع به خاکستری شدن کرده است البته فراموش نکنید که او تار موی را نیز از دست نداده است.

بازدید کلی 121 , بازدید امروز 1
ارتباط تازه فروزن با تارزان
عکسی جالب از حدیث فولادوند در روز تولدش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *