جنگ فروش گیشه ای بین دو هنرپیشه بزرگ بالیوودی که فیلم هر دو آنها همزمان اکران شده ، آغاز شده است.
به گزارش ایندین اکسپرس، در یک طرف شاهرخ خان که طرفدارانش او را شاه خان می نامند در فیلم Raees در نقش سردسته ترسناک یک باند قاچاق نقش بازی می کند و در طرف دیگر هرتیک روشن در فیلم Kaabil در نقش مرد نابینایی ظاهر شده که در پی انتقام از قاتل نامزدش است.
هر کدام از تهیه کنندگان از انواع کلیپ های صوتی و تصویری برای تبلیغ فیلم شان استفاده کرده اند و خبرنگاران نیز برای شرح موضوع به مصاحبه با هر دو ستاره بالیوودی پرداخته اند .
هرتیک روشن، این ستاره چشم سبز 43 ساله هندی ها ، قبول کرده که فیلم جدیدش موفقیت فوق العاده ای نخواهد داشت و از اینکه در وقت مناسبی اکران نشده متاسف است زیرا این اولین فیلم گران قیمت او طی 3 سال اخیر است . در آخرین بار او در یک فیلم کمدی با نام Bang Bang! در 2014 بازی کرده است . او از اینکه در Kaabil بازی کرده ابراز خوشحالی کرده و گفته است که از اینکه دوباره توانسته مانند سابق چنین کاراکتری را بازی کند خوشحال است.
روشن سال بدی را پشت سر گذاشته است او از همسرش Sussanne Khan بعد از 14 سال جدا شد و شایعه زندگی با هنرپیشه نقش مقابلش در فیلم Krrish 3 یعنی Kangana Ranaut بر سر زبان هاست.
در مقابل از همان ابتدا اکران فیلم جدید شاهرخ خان نیز به خاطر بازی زن پاکستانی Mahira Khan در نقش مقابل خان ، در ایالات مرکزی هندوستان ا توسط احزاب راست گرای هند نگران کننده قلمداد شده است .
بعد از Ae Dil Hai Mushkil این دومین فیلم کارگردان معروف هندی کاران جوهر است که در دوره یک ساله بالا گرفتن تنش های هند و پاکستان به روی پرده آمده است.
شاهرخ خان در مصاحبه این موضوع را چنین پاسخ داده که ” من هر جای دنیا که بازی کنم حتماً دختری برای نقش مقابلم وجود خواهد داشت.”
این ستاره 70 فیلمی بالیوود که رتبه هشتم در بین 10 بازیگر گران قیمت هند را دارد همچنین گفته است که دیگر برای فروش فیلم هایش احتیاجی به ترفند های گوناگون متداول در بازار نیست، در واقع این ستاره 51 ساله بالیوود به چنین جدال هایی برای اکران فیلم هایش عادت دارد زیرا او این موضوع را در اکران فیلم های دیگری همچون My Name Is Khan نیز تجربه کرده است.
و در مجموع به نظر می آید شاهرخ خان زیاد به این رقابت گیشه اعتقادی ندارد زیرا او گفته است در هر سال ما 200 فیلم در بالیود تولید می کنیم ولی فقط 52 جمعه در سال داریم و این طبیعی است که بعضی فیلم ها اکرانشان همزمان شود.

بازدید کلی 91 , بازدید امروز 1
تصاویر دوران جوانی خانم بازیگری که در94سالگی درگذشت
شوخی دردسرساز دوبلور کارتون فروزن

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *