دوج، دورانگو با ظاهری متفاوت در کلاس SRT تولید خواهد کرد.

به گزارش نیواطلس، یک زمانی خودروهای شاسی بلند مانند حیوانات وحشی فقط برای رفتن به جنگل و کوه بکار گرفته می شدند اما حالا به حیوانات اهلی شبیه شده اند که برای رفتن به سوپرمارکت سر کوچه یا بردن بچه ها به مدرسه بکار گرفته می شوند.

اما دوج با این شاسی بلند کلاس SRT خود این شرایط را تغییر داده است. این خودرو قرار است در آوریل در نمایشگاه خودروی نیویورک به نمایش گذاشته شود.

قبل از این نیز در نمایشگاه خودروهای شاسی بلند ، برادر بزرگتر آن ، جیپ Grand Cherokee در کلاس SRT به بازار آمده است.

موتور 6.4 لیتریی 8 سیلندری این ماشین می تواند 475 اسب بخار را در 6000 دور در دقیقه فراهم کند. این خودرو با سیستم کنترلی مخصوص خود که با TorqueFlight تیون شده برای 8 دنده اتوماتیک است و همچنین با سیستم AWD برای حداکثر راندمان تیون شده است توانسته است به قدرت باور نکردنی سرعت از صفر تا صد کیلومتر در 4.4 ثانیه برسد. این سرعت را باید با قد و قامت بزرگ این خودرو از نزدیک بسنجید.

کمک فنر های جلو عقب این خودرو به گونه ای طراحی و نصب شده که هریک به تنهایی به کار گرفته می شوند و به همین دلیل هیچ تنشی را در خودرو حس نخواهید کرد.

داخل خودرو از چرم Nappa و جیر است که لوگوی دوج با نخ نقره ای روی آن درج شده است و صندلی های جلو هم گرمکن و هم ماساژر دارند و به همراه پدال ها قابل تنظیم شدن هستند.

در روی کنسول مانیتوری 8.4 اینچی لمسی برای کنترل سیستم نویگیشن به همراه رابط اپل و اندروید تعبیه شده است که به همراه 9 بلندگوی آمپلی شده قدرت 510 وات واقعی را تولید می کند و چنانچه در اثر اتفاقی یا خرابی کنار جاده توقف کند خودش به 110 زنگ خواهد زد و دارای اپلیکشن های کمک به راننده هوشمند نیز است.

قرار است این شاسی بلند دوج در 11 رنگ در سه ماهه چهارم امسال وارد بازار شود .

بازدید کلی 43 , بازدید امروز 1
برخی از آداب و رسوم ازدواج در روسیه
ریحانا از دانشگاه هاروارد نشان دریافت می کند

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *