وینفری از اینکه اضافه وزنش باعث می شود خیلی از کار ها را انجام ندهد راضی است.

به گزارش هافینگتن پست، اپرا در یک تاک شو از اضافه وزنش به عنوان یک سپر یاد کرد، سپری که باعث می شود به خیلی از میهمانی ها نرود.

وینفری 63 ساله خدا را شکر می کند که مجبور نیست در خیلی از اتفاقات اجتماعی الزاماً شرکت کند و می گوید وزن زیاد باعث آسایش او شده است و مانند پالتویی بر تن او است که او را فارغ از انجام هر کاری کرده است.

او در این باره افزوده : وقتی هیچ لباسی برای شما اندازه نیست پس لازم نیست حتما لباسی را بیابید تا حتماً به یک میهمانی بروید ، تنها چیزی که من در حال حاضر از آن متعجب هستم این است که از بیرون رفتن و با مردم بودن هیچ سختی و ناراحتی ندارم و دیگر نمی خواهم پنهان بمانم.

او ادامه داده است که صدای من در نظر مردم فوق العاده است ولی وزنم باعث حفاظت و البته خجالت من است.

وینفری که اخیراً در حال کاهش وزن خود است از احساس آزادیش گفته است و افزوده است این حس آزادی چیزی است که من در تمام عمرم بدنبالش بودم.

او در ادامه از مدرسه موسیقی وینفری در آفریقای جنوبی که خاصه دختران را برای تحصیل در امریکا آماده می کند صبحت کرده و در این باره گفته است 172 دختر که 20 تای آنها در کالج درس می خوانند از خانه من به عنوان خانه اصلی خود در امریکا استفاده می کنند و این بیش از یک پاداش برای من ارزش دارد از طرفی خیلی ها مرا برای ازدواج و داشتتن فرزند تحت فشار می گذاشتند اما حالا من به اندازه یک دنیا بچه دوست داشتنی دارم.

بازدید کلی 8 , بازدید امروز 1
شانس بیشتر سفید پوستان در گرفتن اسکار
روبات های روسی برای جنگ آماده می شوند

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *