این روزها جنسیت گارفیلد محل اختلاف دوستداران این شخصیت کارتونی با خالق وی شده است و همه دوست دارند علی رغم اظهار نظر دیویس گارفیلد همچنان مذکر باشد .
به گزارش هافینگتن پست، همه بچه ها و بسیاری از بزرگسالان با این گربه کارتونی پشمالوی نارنجی همیشه گرسنه ی خپل، که توسط آرتور جیم دیویس خلق شده، آشنا هستند.
وقتی برای اولین بار در 1978 این گربه در کمیک استریپ در امریکا منتشر شد ، هیچ کس به جنسیت او شک نکرد و همه آن را مذکر می دانستند.
اما در 2017 همه چیز پیچیده شد و داستان شکل دیگری بخود گرفت زیرا خالق آن جنسیت او را خنثی اعلام کرد و این موضوع برای کاربران آنلاین و شبکه های اجتماعی طرفدار گارفیلد قابل قبول نبود.
کاربران ناراحت شروع به اعلام جنسیت مذکر به سایت این شخصیت کارتونی کردند و برای مدتها این سایت در تیررس هجومی اعلام جنسیت دوستداران گارفیلد بود هجومی که 60 ساعت ادامه داشت و همه در آن از این موضوع عصبانی بودند و ازهمه می خواستند جنسیت مذکر را برای گارفیلد ارسال کنند.
همه دوستداران این گربه از اینکه صدای مرد را در سالهای متمادی از او شنیده اند و حالا باید او را طور دیگری تصور کنند بسیارمتعجب و درآزار هستند و همچنان سعی در رفع این موضوع در اینترنت دارند و همین جنگ و دعواها بر سر جنسیت گارفیلد کاربران اینترنتی را دیوانه کرده است.

بازدید کلی 13 , بازدید امروز 1
لیدی گاگا جای بیانسه را پر کرد
قسمت جدید دزدان کارائیب آماده شد

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *