قدمت استفاده از انگشتر به عنوان نشان و نماد تعلق زن و مرد و سمبل ازدواج کاملا مشخص نیست و دورترین نشانه های آن به ۴۸۰۰ سال پیش و مصر باستان بر میگردد . بعد ها و در اواخر قرن نوزدهم رسم بر دست کردن انگشتر از اروپا به سایر نقاط جهان نیز سرایت کرد و انگشتر ازدواج در دست چپ جا خوش کرد؛ در همان انگشتی که گفته میشود با رگ مستقیمی به قلب راه دارد. هر چه باشد حلقه در دست چپ نشان دهنده ازدواج است و آنها که فراموشش نمیکنند زوج هایی هستند که به دوام ازدواجشان دلگرمند . امروزه اما هر چه پولت بیش ، حلقه ازدواجت گران تر ! در دنیای سلبریتی و ستاره ها گشتی زدیم و بعضی از خاص ترین و متفاوت ترین حلقه های نامزدی و ازدواج را بریتان گلچین کردیم:

 

میراندا کر

خبر ازدواج دوم میراندا کر مدل معروف با ایوان اشپیگل صاحب اسنپ چت یکی از ثروتمندترین های دنیای تکنولوژی را حتما شنیده اید؛ شاید هم نه. آنچه مهم است انگشتر ازدواج ۱۵۰ هزار دلاری عروس خانم با الماس دو و نیم قیراطی آن است.

 

آیرینا شایک

حلقه نامزدی مدل معروف ویکتوریا سیکرت و نامزد هنرپیشه معروف بردلی کوپر را می توانید در این عکس ببینید. این حلقه ازدواج که با حلقه کیت میدلتون دوشس کمبریج مقایسه می شود با الماس و زمرد ساخته شده است و آنقدر چشمگیر است که همه جا در دست  آیرینا باشد.

 

امل کلونی

امل علم الدین، همسر حقوقدان جورج کلونی، حلقه ازدواجی با الماس ۷ قیراط و قیمت تخمینی ۴۵۰ هزار دلار از جورج کلونی هدیه گرفته است. هر چند خود وی اعلام کرده که با توجه به ماهیت کارهای حقوق بشری که انجام می دهد، در زمان کار و حضور در دادگاه به جای این حلقه، حلقه ساده ای به دست خواهد کرد.

 

ملانیا ترامپ

بانوی اول آمریکا و همسر ترامپ رییس جمهور، حلقه ازدواجی با الماس ۱۲ قیراطی در دست دارد. قیمت این حلقه ۱٫۵ میلیون دلار تخمین زده می شود. در بیشتر عکس ها البته ملانیا با حلقه ۱۸ قیراطی اش دیده می شود.

 

ویکتوریا بکهام

یکی از متفاوت ترین ماجراهای حلقه ازدواج متعلق به دیوید (فوتبالیست مشهور)  و ویکتوریا (طراح مد)  بکهام است. ویکتوریا در طی ۱۸ سال زندگی مشترک، ۱۳ حلقه ازدواج از طرف همسرش دیوید هدیه گرفته است و  ارزش این ۱۳ انگشتر شش و نیم میلیون دلار برآورد می شود.  در این عکس ها می توانید اولین و آخرین حلقه ازدواج ویکتوریا بکهام را ببینید.

 

کیت میدلتون

 

حلقه ازدواجی که در حال حاضر در دست کیت میدلتون است، همان حلقه ازدواجی است که ۱۹۹۶ و بعد از طلاق پرنسس دایانا، مادر ویلیام به گنجینه جواهرات سلطنتی برگردانده شد. این حلقه، یاقوت کبود ۱۲ قیراطی و ۱۴ تک نگین الماس دارد و در سال ۲۰۱۰ توسط پرنس ویلیام به کیت میدلتون دوسش کمبریج هدیه داده شد. هرچند برای اینکه انگشتر اندازه دست کیت باشد جواهر سازان سلطنتی سایز آن را تغییر دادند.

 

آنجلینا جولی

ماجرای ازدواج و جدایی هنرپیشه های هالیوودی همیشه در صدر خبرهای دنیای سلبریتی هاست. خبر طلاق ناگهانی برد پیت و آنجلینا جولی، این زوج خاص هالیوود با تعداد فرزندانی که داشتند تا مدت ها در صدر خبرهای سلبریتی ها بود.

حلقه ازدواجی که از طرف برد پیت به آنجلینا جولی هدیه داده شد حاصل یکسال زحمت و وقت گذاشتن برد پیت برای طراحی آن بود: انگشتر الماسی به وزن ۱۰ قیراط و ارزش ۲۵۰ هزار.

در خبرهای منتشره در مورد طلاق این زوج دوست داشتنی گفته شده که در برگه های طلاق، انجلینا درخواست کرده تا حلقه ازدواجش با برد پیت برای خودش بماند و بتواند آن را نگه دارد.

 

بیانسه

بیانسه حلقه ازدواجی به ارزش ۵ میلیون دلار و با ۱۸ قیراط الماس در دست دارد. این حلقه ازدواج هدیه جی زی رپر معروف (همسرش) است و با توجه به میزان ثروتی که اعلام کرده اند دور از ذهن نیست.

 

جسیکا بیل

جاستین تیمبرلیک خواننده معروف با تقدیم انگشتری ۱۸ قیراطی به نامزدش جسیکا بیل با وی ازدواج کرد.

 

ناتالی پورتمن

دختر کوچولوی فیلم لئو برای ازدواجش حلقه الماس به ارزش ۳۵ هزار دلار از نامزدش هدیه گرفت.

منبع: مواستار

بازدید کلی 619 , بازدید امروز 1
هنرپیشه 58ساله ای که 30سال جوانتر به نظر می رسد
تماشا کنید: همه چیز درباره زندگی خصوصی رضا کیانیان/ از طلبه بودنش تا کله پزی پدرش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *