کاپیتان معروف خیلی معروف است. حالا که برای اولین بار بعد از شونصد (=۵۲) سال تیم والیبال مان به المپیک هم راه پیدا کرده، معروف تر هم شده. احتمالا او خیلی زودتر از این ها چنین روزی را پیش بینی می کرده، که تا این حد خوش تیپ و خوش لباس همه جا ظاهر شده. او خوب می دانسته که یکی از سرگرمی های ذره بین به دست ها، پیدا کردن یک عکس قدیمی خز و خیل از آدم های معروف و منتشر کردنش است. چیزی که تیپ سعید معروف اجازه اش را به کسی نداد.

 

سعید معروف خوش تیپ است

درست است که مثل بعضی بازیگرها و فوتبالیست ها نماینده برند فلان و مدل لباس بهمان نیست، اما تیپ خاص خودش را دارد و به آن وفادار است. سعید معروف هیچ عکسی با شلوارک و شلوار زرد و اورکت پاره پوره ندارد و در راحت ترین حالت تی شرت های یقه دار نارنجی یا قرمز پوشیده که تازه آن هم مال برندهای معتبر ورزشی است.

 

سعید معروف آبی می پوشد

رنگ غالب لباس های او آبی و سرمه ای ست. نه این که سراغ رنگ های دیگر نرود، اما با سرمه ای میانه خیلی خوبی دارد و اتفاقا با رنگ پوستش هم تناسب خوبی دارد. رنگی مردانه و رسمی که تقریبا با هر رنگ دیگری هم به راحتی ست می شود. بعد از سرمه ای، سفید بیشترین رنگی است که در تیپ سعید معروف دیده می شود، به خصوص پیراهن های سفید مردانه.

 

سعید معروف برندباز است

 

به ساعت و کمربندش نگاه کنید! ساعت های حجیم و خفن سعید معروف کافی هستند برای این که بدانید او برای خریدن برند پول حسابی کنار می گذارد. ساعت های بند چرمی او همیشه خیلی بزرگ هستند و چون حلقه و انگشتری هم در دست ندارد، به چشم می آید. کفش هایش هم چه رسمی و چه ورزشی از برندهای معتبر هستند. بلوزها و تی شرت هایش هم اگر انتخاب تیمی نباشند، از برندهای ورزشی مثل نایکی و آدیداس انتخاب می شوند.

 

سعید معروف و تیپ رسمی اش

 

او خیلی خوب بلد است تیپ رسمی بزند. چه برای تماشای یک تئاتر یا افتتاح یک رستوران رفته باشد و چه برای مصاحبه تلویزیونی، او کت و شلوارش را با پیراهنش، و کفش و کمربندش را با بند ساعتش ست می کند.

 

تیپ سعید معروف و ریش جادویی اش

 

حتی در دنیا هم سعید معروف را با ریش بلند و حجیمش می شناسند! معلوم نیست صرفا به خاطر علاقه شخصی و احساس “این طوری خوش قیافه ترم” چنین ریشی را انتخاب کرده، یا پای یک قول و عهد (یا حتی زن!) در میان است. به هر حال سعید معروف چند سالی است ریش هایش کوتاه که نشده هیچ؛ هی بلند و بلندتر هم شده. از آن طرف موهای او هم که تقریبا همیشه یک مدل داشته (به سمت بالا عقب می زند) به مرور در پهلوها کوتاه تر و از بالا حجیم تر و بلندتر شده. طوری که حالا صورتش تقریبا دو برابر اندازه واقعی اش به نظر می رسد! هرچند با داشتن قد بلند، صورت کشیده چندان هم غیرعادی نیست، ولی به نظر می رسد وقتش است که این روند کاهش عرضی و افزایش طولی متوقف شود!

منبع: چاره چی

بازدید کلی 21 , بازدید امروز 1

تصاویر (برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ، روی آن‌ها کلیک کنید)

مراسم عروسی در جمهوری چچن/تصاویر
بشنوید: آهنگ متفاوت سالار عقیلی برای یک نمایش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *