شما هم از آن هایی هستید که برای فصل جدید کل کمد لباس تان را زیر و رو می کنید و جای مدل های تابستانی لباس زنانه را به پاییزی ها می دهید؟ اما امسال برای پاییز این لباس ها را در کمدتان نگه دارید!

شلوار جین سفید را هنوز هم می توان پوشید اگر…
می دانیم چقدر شلوارهای جین سفید رنگ شما، برای تان با ارزش است و از فکر اینکه آن ها را باید برای فصل جدید کنار بگذارید غمگین می شوید.
اما کار راحت است، آن را با یک پلیور ساده و یک جفت کفش کتانی سفید ست کنید و با همین ترکیب تابستانی-پاییزی به فصل بعد بروید.

ترفند پیراهن های آستین حلقه ای با یک بلوز
عاشق پیراهن آستین حلقه ای تان هستید و دل تان می خواهد آن را در یک مهمانی پاییزی هم بپوشید اما احساس می کنید متعلق به فصل گذشته است؟
یک ترفند ساده به کار ببرید، یک بلوز آستین بلند را زیر آن بپوشید تا استایل تان هم مدرن  شود و هم پاییزی. برای آن که کار تمام شود این ترکیب را با نیم بوت ست کنید.

کیف های رنگی تابستانی را بازنشسته نکنید
لازم نیست تا رنگ برگ ها عوض می شود، شما هم رنگ تمام لباس های پاییزی تان را تغییر دهید. یک کیف دوشی زنانه با رنگ روشن یا کیف طرح دار و رنگارنگ را می توانید با یک پلیور و شلوار طوسی یا مشکی ساده ست کنید و بگذارید در استایل پاییزی شما بدرخشند.

شلوار جین دم پا با یک ترکیب تازه
حتما عاشق شلوار جین دم پا هستید که با یک صندل تخت یا پاشنه دار ست می کنید و دیگر همه چیز برای یک استایل باحال و تابستانه کامل می شود.
البته که جین ها لباس های بدون فصل هستند اما شاید فکرش را هم نکنید که شلوار جین دم پا را می توان در پاییز هم پوشید. آن را با یک شومیز چهارخانه و یک جفت نیم بوت بندی زنانه یا دخترانه هماهنگ کنید و از نتیجه لذت ببرید.

راه های ساده برای آنکه مدل های تابستانی لباس زنانه را به پاییز ببرید:
۱- چند لایه لباس را روی هم بپوشید. پلیورهای رنگی، مانتو پاییزه جلوباز یا یک تی شرت سفید ساده می تواند به شما در مد پاییزه چند لایه کمک کند.

۲- در انتخاب لباس های تان به تن رنگی توجه کنید.

۳- یکی از لباس ها، کفش یا کیف تان را در مرکز استایل قرار دهید، رنگ های قوی و طرح های خاص را انتخاب کنید و بقیه تیپ تان را ساده نگه دارید.

۴- برای آنکه خیلی ساده از تابستان گرم به خنکی پاییز بروید و دردسر انتخاب لباس مناسب برای هوای عاشق پاییز را نداشته باشید، داشتن همه برندها و طراحی ها در کنار هم می تواند به شما کمک کند.

منبع: چاره چی

بازدید کلی 9 , بازدید امروز 1
تماشا کنید: آنونس جديد از «زرد» ؛ پرفروش ترين فيلم هفته
تماشا کنید: سیر تحول موهای «تیلور سوئیفت» در گذر زمان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *