کیمبرلی «کیم» کارداشیان وست (به انگلیسی: Kimberly Noel Kardashian West) زاده ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰ در آمریکا، شخصیت تلویزیون، بازیگر، مدل و بازرگان اهل آمریکا می باشد.

او که متولد و بزرگ شده لس آنجلس در کالیفرنیا است، نخست به واسطه دوستی با پاریس هیلتون و در سال ۲۰۰۷ پس از لو رفتن فیلم رابطه جنسی با دوست پسر سابقش ری جی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. بعدها در آن سال، وی و خانواده اش در مجموعه شوی واقعی «پابه پای خانواده کارداشیان» ظاهر شدند. موفقیت این مجموعه منجر به دنباله هایی از جمله کورتنی و کیم نیویورک را تسخیر می کنند و کورتنی و کیم میامی را تسخیر می کنند شد. در سال ۲۰۱۰ کیم با ۶ میلیون دلار درآمد، پر درآمدترین ستارهٔ سریال های شوی واقعی شد.

دوران اولیه زندگی کیم کارداشیان 

کیم دختر رابرت کارداشیان، وکیل مدافع و کریس جنر است.

پدر کیم از سومین نسل ارمنی های آمریکایی و مادرش از تبار هلندی و اسکاتلندی است. پدرش بیشتر شهرتش را بخاطر وکیل مدافع شدن اونتال جیمز در طی یک ماجرای قتل بدست آورد، او در ۳۰ سپتامبر ۲۰۰۳ در گذشت.

مادر او در تاریخ ۱۹۸۹ از رابرت طلاق گرفت و در سال ۱۹۹۱ با بروس جنر ازدواج کرد.

 

کارداشیان دو خواهر به نام های کورتنی کارداشیان و کلویی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب سه برادر ناتنی به نام های برت و برندون جنر و برودی جنر (که مجری تلویزیون نیز می باشد) می باشد، کیم کارداشیان سه خواهر نانتی به اسم های کیسی، کندال و کایلی جنر نیز دارد. همچنین اونتال جیمز پدرخوانده او می باشد. او در دبیرستان مریمونت تحصیل می کرده است.

 

انتشار فیلم خصوصی کیم کارداشیان

 

در سال ۲۰۰۷ یک ویدئوی خصوصی خانگی که کیم کارداشیان با دوست پسر آن زمانش، ری جی، خواننده آر اند بی، ساخته بود فاش شد. کارداشیان اقدامات قانونی علیه ویواید اینترتیمنت برای حق مالکیت نوار را دنبال کرد.

کارداشیان در ازای ۵ میلیون دلار آمریکا از پیگیری شکایت خود دست کشید و با ویواید اینترتیمنت تسویه حساب کرد.

 

دوران حرفه ای کیم کارداشیان 

نخستین ایفای نقش او به عنوان بازیگر مربوط به مجموعه های تلویزیونی دگر سوی شکست در اکتبر ۲۰۰۷ (مهر ماه ۱۳۸۶) بود. در ادامه او در مجموعه تلویزیونی همراه با کارداشیان ها در شبکه ای به همراه دو خواهر، مادر، برادر، و خواهر و پدر ناتنی اش درخشید. این مجموعه تلویزیونی تا اکتبر ۲۰۱۱ (مهر ماه ۱۳۹۰) دارای ۶۹ قسمت در ۶ فصل بوده و فصل هفتم آن برای مه ۲۰۱۲ (اردیبهشت ۱۳۹۱) برنامه ریزی شده است.

کیم کارداشیان در سال ۲۰۰۸ (۱۳۸۷) در فیلم فاجعه درخشید. او همچنین در فصل چهارم سریال چگونگی آشنایی من با مادر و با همراه خواهرانش، کولی و کورتنی در فصل سوم سریال ۹۰۲۱۰ هم بازی کرده است. کارداشیان مجری مهمان رقابت های رسلمانیا ۲۴ بود و به عنوان داور میهمان در دور سیزدهم نمایش تلویزیونی مدل برتر بعدی آمریکا حضور داشته است. او در ۱۶ دسامبر ۲۰۰۹ (۲۵ آذر ۱۳۸۸) به همراه ونسا مینیلو به عنوان بازیگر مهمان در مجموعه تلویزیونی تحقیقات صحنه جرم:نیویورک حضور یافت.

کیم کارداشیان در سال ۲۰۰۹ (۱۳۸۸) در فیلم سبک و طنز «عمیق در دره» حضور یافت.

کارداشیان یکی از ۱۳ شرکت کننده فصل هفتم نمایش تلویزیونی رقص با ستارگان بود. که با مارک بالاس هم رقص بود. در نهایت در مکان یازدهم قرار گرفت.

آخرین اخبار

در سال ۲۰۱۶ با قضیه دزدی مسلحانه ای که در هفته مد پاریس در محل اقامتشان در پاریس باز هم در صدر اخبار قرار گرفت و تا مدت ها حضر نبود در شبکه های اجتماعی فعالیت کند یا در مصاحبه ای شرکت کند. او کم کم در ابتدای ۲۰۱۷ به صحنه فعالیت های خود بازگشت.

فصل ششم «پا به پای کارداشیان ها» در حال پخش است که در این فصل حساس مشخص شد کانیه وست و کیم کارداشیان منتظر فرزند سومشان هستند که البته برخلاف دو فرزند قبلی او، نورث و سینت، قرار نیست کیم او را به دنیا بیاورد و از طریق رحم اجاره ای اقدام به فرزند آوری کرده اند.

 

منبع: mostar.ir

بازدید کلی 301 , بازدید امروز 1

تصاویر (برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ، روی آن‌ها کلیک کنید)

نکات آرایشی بسیار موثر برای آرایش پوست های سالخورده
دعوت ۲۶ میلیون یورویی از «ادل» برای اقامت یک ساله در لاس‌وگاس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *