محمدرضا غفاری که از جمله بازیگران جوان و خوش پوش سینمای کشور محسوب می شود، از آن دست افرادی است که طرفدار پوشش ساده است. او خیلی دوست ندارد روی موج مد سوار شود و بعضا لباس های عجیب و غریب هم بپوشد. درواقع این تفکر را دارد که پوشش ساده هرگز قدیمی نمی شود و همواره طرفداران بیشتری دارد.بیشتر با این بازیگر خوش پوش سینما و نوع انتخاب لباس هایش آشنا می شویم.

خود واقعی ام هستم
قطعا نوع پوشش یک بازیگر در ارتباطات اجتماعی اش با مردم، با رسانه ها و حتی با دیگر اهالی این عرصه تاثیرگذار است ولی من شخصا ترجیح می دهم پوششی داشته باشم که آن را برای خودم مناسب می بینم. به این دلیل که من هم یک آدم عادی هستم که در این جامعه زندگی می کنم و دوست دارم خود واقعی ام را نشان دهم حال در این بین ممکن است قشری باشند که از نوع پوشش من لذت ببرند و برعکس عده ای هم باشند که از آن متنفر باشند ولی با این حال دوست دارم در انتخاب پوشش و لباس هایم، خود واقعی ام باشم و اهل تظاهر نیستم.
لذت بردن از لباس
نمی دانم این ساده دوستی از چه زمانی در من شکل گرفته ولی فکر می کنم از همان دوران کودکی من به این شکل لباس پوشیدن علاقه داشتم؛ ضمن اینکه اصولا لباس اسپرت را بیشتر دوست دارم تا لباس های رسمی مردانه را. از وقتی یادم می آید، همیشه این ساده پوشیدن را دوست داشتم و این طور نبودم که هرچیزی که مد می شود را سریعا امتحان کنم بلکه همیشه دوست داشتم که خودم از نوع لباس پوشیدنم لذت ببرم.
عاشق خرید کردن
من عاشق لباس خریدن هستم و خرید یکی از علایق اصلی ام است. شاید بین ۲۲ تا ۲۵ سالگی خیلی به این موضوع اهمیت می دادم و پول  زیادی هم برایش خرج می کردم که حتما لباس هایم از مارک یا برند خاصی باشند ولی در سال های اخیر این حساسیت در من از بین رفته و درواقع با اینکه هنوز هم زیاد خرید می کنم ولی برایم زیبا بودن لباس هایی که می خرم از همه چیز مهم تر است؛ حالا آن لباس اگر از برند خاصی هم نباشد  یا قیمت زیادی هم نداشته باشند،  چندان اهمیت ندارد. درواقع اگر حس کنم از لباسی خوشم می آید، قطعا آن را می خرم. شاید در گذشته یک حس جوانی وجود داشت که دوست داشتم حتما لباس هایم را از برندهای معتبر بخرم.
تغییراتی برای ۱۰سال
نمی دانم چقدر در ۱۰ سال اخیر تغییر کرده ام ولی بدون شک حالا که ۳۰ سال دارم، با زمانی که  ۲۰ ساله بودم، تفاوت های زیادی دارم. نمی توانم بگویم پخته تر یا باتجربه تر شده ام یا تغییر زیادی داشته ام ولی قطعا ۱۰سال بیشتر زندگی کرده ام و این موضوع می تواند بر آدم تاثیرگذار باشد. به این موضوع معتقدم که آدم در هر دوره ای از زندگی و با هر سن و سالی که باشد، اتفاقات جدیدی را تجربه می کند و تجربیات بیشتری به دست می آورد ولی فکر می کنم در زمینه پوشش و لباس در ۱۰سال اخیر تغییرات زیادی نکرده ام!

رنگ های محبوب من
دغدغه اصلی من در پوشش، رنگ لباس است. اصولا اگر رنگ های مشکی و سفید را که خیلی به آنها علاقه دارم و معمولا از جمله رنگ هایی است که همه مردم نسبت به آنها حس خوبی دارند، کنار بگذاریم، شخصا رنگ های شاد را خیلی دوست دارم؛ رنگ هایی مثل آبی، قرمز و سبز را واقعا دوست دارم و سعی می کنم در خرید لباس هایم طیفی از این رنگ ها را انتخاب کنم.
پوشش زمستانی ساده
انتخاب من برای لباس در زمستان تقریبا همین لباس هایی است که امروز در این عکس ها پوشیده ام و همان طور که قبلا گفتم، اسپرت و ساده بودن لباس هایم برایم مهم است و این را در پوشش زمستانی ام نیز رعایت می کنم؛ ضمن اینکه برای پوشش زمستانی معمولا رنگ های تیره تر مناسب هستند چراکه روی گرم  نگهداشتن تاثیر بیشتری دارند.

لباس های متفاوت من
شاید عجیب ترین نوع پوشش من در فیلم هایی که بازی کرده ام به چند سال پیش و نقش یک پسر روستایی بازگردد که لباس های مخصوص آن نقش را پوشیدم و شاید آن نقش متفاوت ترین پوشش من بود یا اینکه در فیلم «کوچه بی نام» که به تازگی اکران شده است، باز هم لباس هایی به تن دارم که معمولا از آن دسته لباس ها استفاده نمی کنم ولی در نهایت این پوشش متفاوت در این نقش ها را خیلی دوست دارم.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 21 , بازدید امروز 1
ترفند هایی ساده برای بزرگنمایی آیکون های اپل واچ!
۵ ایده جالب که آشپزخانه کوچک شما را بزرگ تر نشان می دهد!

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *