درست زندگی کردن برای نجات سیاره زمین کار سختی نیست. شما حتی با انجام کارهای کوچکی مثل قطع آب هنگام مسواک زدن ، می توانید به نحوی زندگی کنید که زمین را از آسیب های هر روزه دنیای جدید دور سازید.

پیشنهاداتی که در ادامه می آید به شما کمک می کند که به نوبه خود سهم مفیدی در حفاظت از زمین داشته باشید.

۱- در ارتباط با استفاده از آب هوشمندانه عمل کنید و زمانی که در حال شستن خودتان در حمام هستید یا دندان هایتان را مسواک می کنید آب را ببندید.

۲- وسایل برقی خانه را همیشه متصل به برق نگه ندارید و اگر از آن ها استفاده نمی کنید برای صرفه جویی در انرژی خاموششان کنید.بهتر است شب ها تلویزیون و کامپیوتر و لپ تاپ را از برق بکشید.

۳- از پلاستیک ها کمتر استفاده کنید و ظروف کاغذی و پارچه ای را جایگزین آن ها کنید.این ظروف سال ها در طبیعت مانده و تجزیه نمی شوند.

۴- تا جاییکه می توانید کارهایتان را آنلاین انجام دهید، قبض ها را اینترنتی پرداخت کنید تا از کاغذ کمتری استفاده شده و در نتیجه قطع درختان کمتر شود.

۵- یک وعده غذای گوشتی کمتر در روز یا هفته به زمین و همچنین به سلامت شما کمک می کند.چرا که برای تهیه گوشت مورد نیاز انسان ها منابع زیادی هزینه می شود.

۶- از محصولات داخلی و محلی منطقه خودتان استفاده کنید تا کشاورزی رونق بیشتری داشته باشد و رشد کارخانه ها و آلودگی ناشی از آن ها کمتر شود.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 12 , بازدید امروز 1
نهار امروز: طرز تهیه باقاله قاتق با مرغانه
برند بازی به سبک سلبریتی های محبوب تان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *