همیشه برای رفتن به مسافرت و مکان های نا آشنا از نقشه های بزرگ و دست و پا گیر استفاده می کردیم ولی امروزه با گسترش اپلیکیشن های مسیریاب این کار راحت تر شده است.

مسیریابی یکی از دغدغه های مسافران و گردشگرانی است که همواره دوست دارند به مکان های ناشناخته سفر کنند.در ادامه به بهترین اپلیکیشن ها در زمینه مسیریابی می پردازیم.

 

۱- App CoPilot GPS

این نرم افزار قابل استفاده در سیستم عامل های اندروید و IOS است و در حالت آفلاین هم می توانید از آن استفاده کنید که برای ویژگی های دیگر آن مثل مسیریابی صوتی، نقشه های ۳D و مسیریابی تمام اتوماتیک باید پول پرداخت کنید.در این نرم افزار با امکان زوم بالا، جزئیات مکان ها به خوبی نمایش داده می شود و به دلیل دقت زیادی که دارد برای افرادی که عجله دارند مناسب است.

 

۲- App Navmii

از این نرم افزار می توانید علاوه بر اندروید و IOS در ویندوز هم استفاده کنید.در این اپلیکیشن شما می توانید از خطرات احتمالی در مسیر و مسیرهای پرتردد مطلع شوید.این نرم افزار به شما مکان های دوربین دار و نقاطی که احتمالا در آن ها تصادفی رخ داده را نشان می دهد.

 

۳- App Google Maps

این نرم افزار هم برای سیستم عامل های اندروید و IOS در دسترس است.اخیرا استفاده از نقشه ی گوگل به دلیل دسترسی آسان و راحت بودن استفاده، بیشتر شده  و علاوه بر این هر روز، به روزتر   شده و بابت این آپدیت ها هزینه ای دریافت نمی کند.اما مشکلی که این نرم افزار دارد، این است که به دلیل نمایش دو و سه بعدی، حجم زیادی از اینترنت شما را مصرف می کند.شما می توانید در آپدیت آخر این نرم افزار به صورت آفلاین هم مکان مورد نظرتان را جستجو کنید.

 

۴- App GPS Navigation by Scout

این برنامه را در اندروید و IOS می توانید استفاده کنید.و علاوه بر هشدار سرعت، نمایش نشانه های خیابانی، نمایش ۳D و … مهم ترین مزیت این نقشه نشان دادن راه های کم ترافیک تر و انتخاب آن ها برای شما است.علاوه بر این ، این نرم افزار در شب به سبک متفاوتی از روز دیده می شود. همچنین در این نرم افزار تمام کشورها بدون دسترسی به اینترنت قابل استفاده هستند.

 

۵- App Here WeGo

 

این نرم افزار هم به صورت آنلاین و آفلاین قابل استفاده در اندروید و IOS است.به راحتی قابل راه اندازی و استفاده است و عمدتا به صورت صوتی استفاده می شود.شما می توانید با دانلود اسم کشور نقشه ی کامل آن را در این برنامه داشته باشید.از دیگر مزیت های این برنامه قابلیت شناسایی پارکینگ ها و جای پارک است.

 

۶- App Waze

این اپلیکیشن در زمره ی قدرتمند ترین اپلیکیشن های مسیریاب است و قابل دسترسی در اندروید و IOS  می باشد.این برنامه نسبت به برنامه های دیگر حالت تعاملی بیشتری دارد.مثلا شما با استفاده از این نرم افزار می توانید با رانندگان منطقه خودتان در ارتباط بیشتری از طریق این برنامه باشید.همچنین اگر ترافیک یا خطری مثل تصادف ۲۰ متر جلوتر شما را تهدید کند، این برنامه از قبل به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.شما با وارد کردن مقصد هم می توانید اطلاعات کاملی از مسیر، جاده، ترافیک و … به دست آورید.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 10 , بازدید امروز 1
۲۰ حقیقت جالب از زندگی چپ دست ها
این ۴ نشانه به شما می گویند که چربی بدنتان کم است

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *