مراسم عروسی به خصوص در خانواده های سلطنتی با برنامه ریزی و مقدمات خاصی برگزار می شود ، گاها برای این مقدمات دهها و یا حتی صدها تن تلاش می کنند تا همه چیز طبق برنامه و به بهترین شکل انجام شود ولی هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و در همین مراسم مجلل و اشرافی هم گاهی اتفاقاتی رخ می دهد که همیشه در ذهن ها باقی می ماند ؛ این بخش از سرگرمی نمناک را به مشکلات خنده دار و سوتی عروسی های سلطنتی اختصاص داده ایم.

عروسی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون


خواب آلودگی شدید و واضح آقای داماد یکی از مواردی بود که بعد از مراسم ازدواج پسر ارشد خانواده سلطنتی انگلستان سوژه رسانه ها شد ، از قرار معلوم دوشس کمبریج شب نا آرامی را قبل از روز عروسی خود سپری کرده بود و چهره خواب آلود او این را نشان می داد به طوریکه اولین سوژه مراسم ازدواج کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام برای رسانه ها این مورد بود.
یکی دیگر از اتفاقات خبرساز در این مراسم رم کردن یکی از اسبها بود که میهمانان را برای دقایقی ترساند اما مشکل جدی پیش نیامد. در انتهای مراسم گریه ی یکی از کودکانی که همراه عروس و داماد حرکت می کردند برای لحظاتی نظم را برهم زد که البته باز هم کیت میدلتون و پرنس ویلیام با لبخند از آن عبور کردند.

عروسی ملکه الیزابت دوم و پرنس فیلیپ


شاید به نظرتان عجیب و غیرقابل انتظار باشد که در مراسم ازدواج ملکه یک کشور مشکلی برای لباس و تاج عروس خانم پیش بیاید اما این مشکل رخ داد و تاج مخصوص و گزانقیمت ملکه الیزابت دوم صبح روز عروسی زمانی که او توسط آرایشگر ویژه در حال آماده شدن بود شکست، آرایشگر نا خواسته تاج گرانقیمت را شکست و آنها مجبور شدند با هر زحمتی که بود در فرصت کوتاه این مشکل را رفع کنند.

عروسی پرنس چارلز و پرنسس دیانا


مراسمی باشکوه و یا تشریفات فراموش نشدنی که البته سوتی ها و سوژه هایی را هم به همراه داشت . اول از همه سررفتن حوصله آقای داماد بود که به دلیل طولانی شدن قراعت شروط ازدواج پرنسس جوان و قول هایی بود که از سوی پرنس چالرز در سند ازدواج ثبت شده بود ایجاد شد .
مورد بعدی سوتی بزرگی بود که پرنسس دیانا با فراموش کردن نام همسر آینده اش داد ؛ عروس خانواده سلطنتی نام چارلز فیلیپ را برعکس خطاب کرد و موجب خنده حضار شد.
مشکل بعدی که در عروسی پرنسس دیانا رخ داد سردرد شدیدی بود که عروس خانم را از ابتدای مراسم تا آخر روز رنج می داد.

پرنسس دیانا یکی از زیباترین و اشرافی ترین لباس عروس های تاریخ مراسم سلطنتی را برتن داشت اما چروک بودن لباس او هنگام ورود به محل حضور میهمانان مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت ، البته این وضعیت به دلیل جنس پارچه لباس عروس خانواده سلطنتی انگلستان بود.

پرنسس ناتالی عروس بدون دسته گل!


پرنسس ناتالی دانمارکی یکی از عجیب ترین اشتباهات و سوتی های مراسم ازدواج سلطنتی را به نام خود ثبت کرده است ، او به محل مراسم آمده بود اما بدون دسته گل ؛ بله عروسی از خانواده سلطنتی بدون دسته گل که البته فراموش کرده بود با خود بیاورد و 10 دقیقه منتظر شد تا دسته گل او را به دستش برسانند ، این عکس هم متعلق به زمانی است که سعی دارد با خنده انتظار تلخش را برای رسیدن دسته گل عروسی پنهان کند.

عروسی پرنس ماری آنتوانت شاهزاده اتریشی


یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند برای عروس خانم در روز عروسی رخ داده باشد متناسب نبودن پیراهن عروس با سایز اوست. بدشانسی ماری آنتوانت در روز عروسی اش این بود که لباس عروس برای سایز او کوچک بود به طوریکه تنگ و نامناسب بودن پیراهن واضح و روشن بود در حدی که برخی ان را آبروریزی بزرگ می دانستند.

عروسی پرنسس کارولین


شاهزاده کارولین برای ازدواج با پادشاه جورج چهارم آماده بود اما لباس عروس او مشکلی داشت که به شدت عروس خانم را رنج می داد ، این لباس به قدری سنگین بود که او توان حمل لباسش را نداشت؛ احتمالا این تصویر خسته از او را که می بینید بعد از پایان مراسم ازدواج و تحمل ساعتها لباس سنگین از او نقاشی شده است 🙂

عروسی شارلوت دختر ملکه ویکتوریا


زمانی که بانو شارلوت ولزلی (فرزند ملکه ویکتوریا و دختر دوک ولینگتون)به همراه پدر و مادرش به سمت محل برگزاری مراسم می رفت باد تندی تور عروس خانم را بالا برد ؛ تور عروس به دلیل سبکی اصلا پایین نمی آمد تا عروس خانم جوان بتواند آن را با دست گرفته و مهار کند. با این حال او چندان ناراحت نبود و کمی بعد از آن خندید و برای همین نمی توان آن را خرابکاری دانست و تنها یک اتفاق ساده بود که برای دقایقی خنده را به میان حاضرین آورد.

 

منبع: mostar.ir

بازدید کلی 812 , بازدید امروز 1

تصاویر (برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ، روی آن‌ها کلیک کنید)

مادران باردار، با این انتخاب ها زمستان امسال شیک تر از همیشه باشید!
۵ راهکار خانگی برای آنکه از شر جوش های صورت تان خلاص شوید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *