دوربین آیفون یکی از بهترین دوربین های گوشی های هوشمند در دنیا محسوب می شود. آیفون با دوربین iSight 12 مگا پیکسلی اش می تواند به شما کمک کند بهترین عکس را از بهترین لحظات و بهترین مناظر بگیرید. بدون تردید دوربین آیفون یکی از نقاط قوت آن به حساب می آید. شاید به دلایل مختلفی دوست داشته باشید این دوربین را غیر فعال کنید. به عنوان مثال اگر گوشی دست کودک تان است و نمی خواهید با گرفتن عکس های متوالی حافظه گوشی را پر کند، یا در جایی هستید که اجازه استفاده از دوربین را ندارید غیر فعال کردن دوربین موبایل می تواند برای تان مفید باشد.

این آموزش به صورت گام به گام به شما یاد می دهد که چگونه دوربین آیفون را غیر فعال کنید.

ابتدا وارد صفحه هوم شوید.

سپس داخل صفحه هوم برنامه Settings را پیدا کرده و روی آن تب کنید.

در منوی ستینگ وارد گزینه General شوید.

و از منوی General گزینه Restrictions را انتخاب کنید.

در صفحه ای که باز می شود کد Restrictions را وارد کنید.

اگر هنوز این بخش فعال نیست ابتدا باید آن را فعال کنید. بعد از فعال کردن این قسمت دیگر گزینه Disable Restrictions نمایش داده می شود.

کد این بخش را دو بار برای تایید وارد می کنید.

در این صفحه گزینه Camera را غیرفعال کنید.

اکنون برنامه Camera از صفحه هوم حذف شده است. اگر برنامه هایی که نیاز به دوربین دارند را باز کنید اخطاری به این شکل نمایش داده می شود و نیاز دارید که دوربین را برای استفاده از آن فعال کنید.

نکته: وقتی دوربین را غیرفعال می کنید به هیچ وجه و با هیچ برنامه دیگری امکان دسترسی به دوربین را نخواهید داشت مگر این که دوباره آن را فعال کنید.

در این مطلب فقط نحوه غیر فعال کردن دوربین را توضیح داده ام اگر می خواهید دوربین را دوباره فعال کنید باید همان مراحلی که برای غیر فعال کردن آن رفته اید را طی کنید.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 13 , بازدید امروز 1

تصاویر (برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ، روی آن‌ها کلیک کنید)

۵ اشتباه رایج که مانع از کاهش وزنتان می شود
باورهایی که باید هنگام چیدمان منزل زیرپا گذاشت!

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *