اگر قصد بارداری دارید ، به خصوص خانم هایی که برای بار اول می خواهند اقدام به بارداری کنند، باید بدانید که نگهداری بچه ها آنقدر ها هم سخت نیست، در واقع بسیاری از آنچه در ارتباط با بچه های دیگران برای شما سخت است در ارتباط با فرزند خودتان آسان تر خواهد بود.

– شما احتمالا از بابت کارهایی مثل فریاد زدن، دویدن و …که بچه های اطرافیانتان انجام می دهند کلافه می شوید، اما اگر فرزند خودتان آن کار را در خانه تان انجام دهد برایتان مشکلی نخواهد داشت.

– هیچ گاه تصورش را هم نمی کردید که بخواهید کثیف کاری بچه ای را تمیز کنید اما اگر فرزندتان بالا بیاورد خیلی راحت آن را تمیز می کنید.

– احتمالا آماده شدن شما برای بیرون رفتن بیشتر از ۴۵ دقیقه طول خواهد کشید، شما قبل از بچه دار شدن در عرض ۱۰ دقیقه آماده می شدید و به محض اراده کردن هر جایی می رفتید اما با ورود بچه به زندگی تان آماده کردن او بیشتر از خودتان زمان خواهد برد.

– افرادی که شما زمانی آن ها را کاملا غریبه و غیر قابل اعتماد می دانستید، بعد از بچه دار شدن تبدیل به منبعی برای مشورت کردن و کمک گرفتن می شوند.

– شما بعد از ورود بچه احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتری با همسرتان خواهید داشت، شاید از خیلی منابع شنیده باشید که این مساله برعکس است، اما همراهی همسرتان در بسیاری از کارهای فرزندتان سبب می شود تا به او بیشتر افتخار کنید و احساس صمیمیت و حمایت بیشتری بکنید.

– بعد از ورود یک کوچولوی دوست داشتنی به زندگی، بدون هیچ دلیل دیگری، احساس خوشبختی بیشتری می کنید و این احساس شما به داشتن یک خانه بزرگ یا وسایل گران قیمت محدود نمی شود.

منبع: charechi.com

بازدید کلی 6 , بازدید امروز 1
نکاتی که هنگام خرید اینترنتی عطر باید رعایت کنید
۱۷ توصیه امنیتی برای دارندگان دسته چک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *