بر خلاف بسیاری از دیگر برنامه های پیام رسانی، در آن واحد تنها می توانید از یک دستگاه به واتساپ متصل شوید. به محض این که در دستگاه دیگری به اکانت خود متصل شوید، اکانت از روی دستگاه قبلی پاک می شود. سال ها این تنها راه استفاده از واتساپ بود. خوشبختانه واتس اپ برنامه ی خود را بروز رسانی کرده و امکان وصل شدن به برنامه بر روی کامپیوتر را هم فراهم کرده است.

برای استفاده از واتساپ بر روی کامپیوتر، دو گزینه دارید، برنامه ی وب و یا دسکتاپ. نصب هر دو نسخه یکسان است.

 

در هر دو صورت به web.whatsapp.com بروید و یا از google play آخرین نسخه ی واتس اپ را دانلود کنید.

 

واتس اپ نصب شده روی کامپیوتر در واقع فرمت یکسانی از برنامه ی روی گوشی است و برای استفاده از آن باید گوشی روشن و به اینترنت وصل باشد.

 

 

این امر به این معنی است که، به جای فرایند سنتی login باید گوشی خود را با برنامه ی وب و یا دسکتاپ با یک کد QR جفت کنید. هنگامی که برای اولین بار برنامه ی وب سایت و یا دسکتاپ را باز کنید، کد QR باز خواهد شد.

سپس واتس اپ را روی گوشی هوشمند خود باز کنید. اگر قبلا واتساپ اجازه ی دسترسی به دوربین گوشی شما را نداشته است، اکنون به آن اجازه دهید. سپس، کد QR بر روی صفحه نمایش کامپیوتر خود را اسکن کنید.

اکنون واتساپ نصب شده روی کامپیوتر به گوشی شما وصل خواهد شد. از این به بعد می توانید روی کامپیوتر هم پیام های خود را ارسال و دریافت کنید. برای خروج از سیستم، کافی است بر روی آیکون منوی کشویی کلیک کنید و log out را انتخاب کنید.

در عین حال برای خروج از تمام سیستم های کامپیوتری، باید در گوشی همراه خود به WhatsApp Web screen بروید و سپس بر روی Log out from all computers کلیک کنید تا از تمام دستگاه ها به غیر از گوشی خود خارج شوید.

منبع: charechi.com

بازدید کلی 19 , بازدید امروز 1

تصاویر (برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ، روی آن‌ها کلیک کنید)

کدام یک از خال هایی که در بدن داریم را باید بردایم؟
مصرف مداوم این خوراکی ها شما را ۱۰ سال جوانتر می کند

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *