احتمالا خیلی از لباس هایتان را می توانید در مراسم و مهمانی های مختلف بپوشید اما در مراسم عروسی حتی اگر خیلی هم لباستان را دوست داشته باشید بهتر است با دقت بیشتری آن ها را انتخاب کنید.در این مطلب می خواهیم به انواع لباس ها و رنگ هایی که بهتر است در یک مراسم عروسی استفاده نشود، بپردازیم.

– لباس مشکی

رنگ مشکی زمانی بیشترین استفاده را به خصوص در میان خانم های مسن و در مراسم های رسمی، داشت اما امروزه این رنگ بیشتر یادآور مراسم عزاداری است تا شادی و عروسی، و استفاده از رنگ های شاد شما و دوستانتان را شادتر خواهد کرد.

– جین و تی شرت

هر چقدر هم مراسم عروسی دوستان و یا اقوام شما غیر رسمی باشد نباید از لباس های خیلی راحت و غیر رسمی مثل شلوار جین و تی شرت استفاده کنید. مهم نیست این مراسم در کجا برگزار می شود در یک ساحل یا حیاط خانه و … حتی اگر شما عروس و داماد را خیلی هم نشناسید نباید از این مدل لباس ها یا کفش های راحتی و صندل استفاده کنید.

– لباس های از مد افتاده

لباس هایی که از مد افتاده اند مثل شلوارهای جین یا پارچه ای دم پا گشاد شاید به درد یک مهمانی معمولی شبانه در فضای باز بخورند اما برای مراسم های رسمی مثل مراسم عروسی مناسب نیستند و شما را فردی دور از مد روز نشان می دهند.


– کت های بلند و شلوار

همیشه باید توجه داشته باشید که شما باید متناسب با یک مراسم عروسی لباس بپوشید نه متناسب محل کار، پوشیدن کت های بلند با شلوار یا دامن همه را به یاد محل کار می اندازد و اگر به این لباستان علاقه دارید می توانید از آنها در مراسم هایی مثل مهمانی شام شبانه استفاده کنید.

– لباس شبیه به عروس

شما نباید لباسی را بپوشید که شبیه به عروس شوید، پوشیدن لباس سفید و شبیه به عروس شما را زیبا نشان نمی دهد و مطابق عرف مراسم عروسی نیست. شاید یک کت و دامن یا پیراهن سفید گزینه خوبی باشد اما باید تفاوت زیادی با لباس عروس داشته باشد پس سعی کنید هر چه عروس خانم انتخاب می کند را شما انتخاب نکنید.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 301 , بازدید امروز 1
۵ روش طبیعی برای پایین آوردن میزان قند خون
تماشا کنید: حمید هیراد آهنگ جدید شاد و ریتمکش را زمزمه می کند!

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *