آدم های مشهور برای ما جذاب هستند چون دوست داریم بدانیم پشت آن نقاب لوکس شهرت چه می کنند؟ در زندگی زناشویی, شغل دوم و خیلی چیزهای دیگر. در ادامه مروری داریم بر شغل دوم آدم معروف ها. شغل هایی که با شنیدن شان غافلگیر می شویم چون گاهی به چهره های شناخته شده نمی آید.

محمد رضا گلزار: سوپر استاری که هر خبری در مورد او جنجالی می شود و همه تصویر او را به عنوان مدل روی بیلبوردها دیده اند؛ این بازیگر تنها به مدل بودن اکتفا نکرده، او کلوب زیبایی ویژه مردان تاسیس کرده و البته ظاهرا به کار تولید پوشاک هم مشغول است و برندی اختصاصی دارد.

بهرام رادان: پسر چشم آبی سینمای ایران،بازیگری که روزی شاگرد گمنام یکی از آموزشگاه های بازیگری بود و این روزها خود را در سینما اثبات کرده صاحب کافی شاپی به نام “و” است. این کافه ۲ شعبه در ۲ خیابان معروف شمال تهران دارد. در این کافه روی هیچ میزی جاسیگاری نیست و بزرگ نوشته است :”کشیدن سیگار در این مکان ممنوع است”

تهمینه میلانی: کارگردان به نام ایرانی فارغ التحصیل معماری است و در کنار کارگردانی سینما به کار معماری داخلی مشغول است.دفتر او در یکی از گران‍قیمت ترین خیابان های پایتخت  مقابل دفتر یکی از مطرح ترین آرشیتکت های ایرانی قرار دارد. او و همسرش محمد نیک بین، تهیه کننده به همراه هم در این شرکت مشغول به کار هستند.

رضا کیانیان: نویسنده و عکاس و مجسمه ساز و بازیگر را هم که همه می شناسید. مجسمه‎های چوبی و عکس هایش در نمایشگاه های متعددی به نمایش درآمدند.

مهتاب کرامتی: بازیگر و سفیر حسن نیت یونیسف در ایران هم صاحب مزونی در شهرکی در غرب تهران است. او ۱۲ سال است در این مزون به کار تولید انبوه لباس مشغول است و برای یکی از برندهای معروف لباس طراحی و تولید می کند.

محمد سلوکی : مجری تلویزیون طبق شنید ها صاحب یک پیک موتوری و البته فروشگاه لباس است. همین اواخر تصاویر او در فروشگاه لباسش در فضای مجازی منتشر شد و دست به دست گشت.

پوریا پورسرخ: بازیگر سینما و تلویزیون  دکتری  فیزیولوژی گیاهی دارد و در کنار بازیگری به کار طراحی فضای سبز و ترجمه  مقاله  برای  مجله های علمی مشغول است.

نیوشا ضیغمی: بازیگر سینما هم دارای موسسه زیبایی است. او در این مرکز با همکاری پزشکان به بانوان خدمات زیبایی ارایه می دهد. موسسه او در یکی از گران ترین خیابان تهران است.

لاله اسکندری: که نقاشی دیواری و کاشی کاری وی در تقاطع بزرگراه شهید همت و ستاری را دیگر همه دیده ایم به کارهای هنری و صنایع دستی مشغول است. روزبه اسکندری، برادر لاله اسکندری و مدیرعامل شرکت اجراکننده طرح ها است. نقاشی دیواری لاله اسکندری در دو فاز در بزرگراه شهید همت، تقاطع بزرگراه شهید ستاری قرار دارد.

منبع: چاره چی

بازدید کلی 645 , بازدید امروز 1
تماشا کنید: زشت‌ترین سلبریتی‌های جهان را بشناسید!
چگونه طراوت گل های شاخه ای را در خانه حفظ کنیم؟

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *