دور کمر باریک این روزها از معیارهای زیبایی و خوش اندام بودن است. راز هایی در این باره است که دوست داریم با شما در میان بگذاریم، رفتن به باشگاه و انجام دادن حرکت های سنگین ورزشی یکی از راه هایی است که می توانید کمر خودتان را باریک تر نشان دهید. راه دیگری که می توانید پیش بگیرید، محکم بستن کمرتان است. کمربندهایی که به روی دامن، شلوار و کت ها وجود دارند ازجمله دستیاران شما هستند. همچنین شما می توانید از ترفندهایی همانند خطای دید که نگاه را به وسیله ی خطوط افقی روی کمر و لباس فریب می دهد و کمر را باریک تر نشان می دهد، استفاده کنید. همراه ما باشید تا با سه روش برای نشان دادن کمر باریک آشنا شوید.

۱- دامن سرهمی
ساده ترین و راحت ترین روش برای باریک نشان دادن کمر، استفاده از یک دامن سرهمی است، که در قسمت کمر و دقیقاً جایی که باریک دیده شود، تغییر رنگ داده باشد. همچنین اگر این دامن به صورتی باشد که گودی کمر شما و انحنای های بدن شما را پوشش دهد، کمر باریک شما بیشتر به چشم خواهد آمد.

 

۲- بستن کمربند
زمانی که لباسی غیراز دامن به تن دارید، می توانید از این راهکار استفاده کنید و یک کمربند به دور کمرتان داشته باشید. به دور کمر پیراهنتان کمربندی بارنگ متفاوت و با دور سفت ببندید. علاوه بر شیک شدن، یک تیپ مینیمال (ساده) خواهید داشت.

 

۳- کمربند به روی لباس های چندتکه
این تصور که لباس های چند تکه بدن را بزرگ تر نشان می دهد، یک باور غلط است. لباس های اضافی اگر خوب ترکیب شوند، می توانند یک ظاهر مفهومی به شما بدهند، علاوه بر این می توانید یک کمربند، بارنگی همانند لباستان به تن کنید، و برای نشان دادن باریکی کمرتان، کمی کمرتان را تنگ کنید.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 21 , بازدید امروز 1
۱۰ رازی که از زندگی خصوصی اوباما تا کنون نمی دانستید
این ۴ عادت صبحگاهی روز شما را فوق العاده پر انرژی می کند

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *