به همان اندازه که فکر کردن و تصور میلیون ها دلار پول به شما اعتماد به نفس و قدرت می دهد، به همان اندازه هم احساس نگرانی و نا امنی در ارتباط با این حجم پول و افت و خیزهای بازار را هم تجربه می کنید. اما ما می خواهیم در اینجا به راز و رمز موفقیت این افراد بپردازیم.

– تصمیم گیری صحیح

همه ی سرمایه داران زمانی از صفر شروع کرده اند و به مرور سرمایه خودشان را بیشتر کرده اند، پس در درجه ی اول باید تصمیم بگیرید که سرمایه تان را چند برابر کنید، سپس از توانایی ها و استعدادتان برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تان استفاده کنید.

– هدفمندی مداوم

شما باید افزایش سرمایه را به یک انگیزه برای خودتان تبدیل کنید، این انگیزه تنها از طریق فکر کردن به پول به دست نمی آید، شما باید مشارکت تان را در بازار سرمایه همیشگی کرده و به آن به عنوان یک وظیفه ی روزمره نگاه کنید.این افراد معمولا چندین هدف دارند و با رسیدن به یکی از آن ها توقعاتشان را از خودشان کمتر نمی کنند.

– توجه به زمان

این افراد متفاوت از دیگران با زمانی که دارند برخورد می کنند، آن ها زمان را می خرند، در حالیکه کسانیکه سرمایه ای ندارند زمانشان را می فروشند و از دست می دهند.آن ها می دانند که زمان از خود سرمایه با ارزش تر است بنابراین کسانی را در خدمت می گیرند که بتوانند کارها را در بهترین زمان ممکن مدیریت کنند.

– منابع درآمد متنوع

سرمایه داران واقعی هیچ گاه به یک منبع در آمدی امید نمی بندند و چندین مسیر ورود سرمایه را به سمت خود و زندگی شان باز نگه می دارند.بنابراین نوسانات بازار هیچ گاه آن ها را نمی تواند از پای در بیاورد زیرا به منابع متنوعی متکی هستند.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 5 , بازدید امروز 1
این ۴ عادت صبحگاهی روز شما را فوق العاده پر انرژی می کند
کدام سلبریتی ها به ملاقات الناز شاکردوست رفتند؟ + عکس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *