1– تبلیغات حراجی را بررسی کنید.
همیشه تبلیغات روزنامه ها، به خصوص بخش نیازمندی ها را بررسی کنید. کاغذهایی که افراد در خیابان پخش می کنند یا زیر در می اندازند را نگاه کنید. برخی فروشگاه ها تبلیغ حراجی خود را در گروه های اینترنتی و سایت های فروش نیز قرار می دهند.

۲- استوک های فروشگاه ها را بررسی کنید.
برخی فروشگاه ها مانند لوازم خانگی لوازم استوک را به قیمتی پایین تر می فروشند. از فروشنده در مورد وجود لوازم استوک در انبار سوال کنید. برخی از لوازم استوک فقط دارای خش در برخی نواحی هستند که زیاد مشخص نیست اما به هر حال برای فروش در فروشگاه با مشکل مواجه می شوند. به همین دلیل قیمت آنها بسیار افت کرده است.

۳- آخر فصل خرید کنید. 
آخر فصل می توانید تخفیف های خوبی بخرید. لباس ها را در کمد قرار دهید و تا فصل بعد صبر کنید. همچنین می توانید لوازم کولر و بخاری، منقل فضای باز، چادر کمپ زدن و تجهیزات تعطیلات را خارج از فصل اوج فروش به قیمتی پایین تر و با تخفیف زیاد خرید کنید. همیشه جلوتر از زمان فکر کنید.

۴- از کوپن خرید استفاده کنید. 
برخی سایت ها مانند آی کوپن یا تخفیفان کوپن برخی فروشگاه ها و لوازم را منتشر می کنند. برای خرید لوازم مورد نیاز خود اول به سایت های تخفیف سری بزنید. شاید برخی فروشگاه ها کوپن خرید منتشر کرده باشند. این سایت ها از ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف ارائه می دهند. در عین حال با خرید از برخی مراکز خاص مثل هایپر مارکت ها کوپن های خرید از برخی فروشگاه های اسپانسر را دریافت می کنید که با جمع کردن چند کوپن می توانید خرید خوبی داشته باشید.

۵- لوازم دست دوم بخرید. 
لوازم دست دوم خیلی ارزان هستند. به سمساری ها و انبارها مراجعه کنید شاید چیزی داشته باشند که هر چند دست دوم است اما به لحاظ ظاهری نو و رو به راه است. در برخی سایت های فروش مانند دیوار و شیپور نیز لوازم دست دوم به حراج گذاشته می شوند که برخی حتی نو هستند. به یاد داشته باشید که قبل از پرداخت پول تا حد امکان جنس را از نزدیک ببینید.

۶- در هنگام خرید آنلاین و یا از یک فروشگاه قیمت ها را با هم مقایسه کنید. 
فروشگاه های متعدد از خیابان های مختلف را بررسی کنید. در زیر آگهی های فروش در سایت های حراج آگهی های مشابه پیشنهاد شده اند که می توانید قیمت ها را با هم مقایسه کنید و بهترین را انتخاب کنید.

نکات و هشدارها
هنگام خرید آنلاین از هزینه های پست مرسوله اطلاع کسب کنید. برخی مواقع خرید آنلاین به دلیل افزوده شدن مبلغ پست به مبلغ کالا، به خصوص در مورد کالاهای سنگین، بسیار گران تر از خرید از فروشگاه تمام می شود.

 

منبع: charechi.com

بازدید کلی 6 , بازدید امروز 1
طرز تهیه نان مغزدار
چگونه بدنه وسایل برقی سفید را که زرد شده اند، تمیز کنیم؟

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *