شاید فکر می کنید بعضی چهره های مشهور سینما برنامه غذایی و رژیم های عجیب و غریبی را دنبال می کنند و به همین دلیل همیشه زیبا و خوش اندام هستند. درست که ورزش و سبک زندگی سالم در جوانی و تناسب اندام تاثیر دارد اما برای رسیدن به وزن و اندام ایده آل به دنبال رژیم های عجیب و غریب نباشید.

رژیم غذایی نیوشا ضیغمی:
نیوشا ضیغمی تناسب اندام و انتخاب رژیم غذایی سالم اهمیت می دهد. او از غذاهای فست فود استفاده نمی کند، میوه و سبزیجات فراوانی در برنامه غذایی اش وجود دارد، چای را بدون قند می نوشد و در مجموع به رژیم غذایی اش توجه زیادی دارد. با این وجود مدت زمانی که در گروه فیلمبرداری است باید تابع وضعیت تغذیه ای گروه باشد و نمی تواند رژیم غذایی معمولش را دنبال کند.
از این رو بعد از پایان دوره فیلمبرداری رژیم غذایی مناسب و ورزش منظمی را درپیش می گیرد. در حال حاضر مرتب ورزش می کند و هر روز عصر ها برای ورزش به یک باشگاه بدنسازی در شمال غرب تهران می ورد. برنامه ورزشی او بیشتر شامل تمرینات هوازی مانند ورزش با تردمیل، دوچرخه ثابت و اسکی فضایی یا الپتیکال است که سبب چربی سوزی می شود.
برنامه رژیم غذایی نیوشا ضیغمی شامل مواد پروتئینی مانند گوشت و مرغ، میوه و سبزیجات است و نان، برنج، چربی و سرخ کردنی ها را مصرف نمی کند.

منبع: charechi.com

بازدید کلی 268 , بازدید امروز 1
چگونه بدون نگرانی از چاق شدن بیرون به راحتی غذا بخوریم؟
شام امشب: املت قارچ کیسه ای

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *