شرکت خودرو سازی مرسدس بنز آلمان به تازگی از طرح اولین خودرو باری پیگاپ خود رو نمایی کرد.
به گزارش اتو اکسپرس، این خودرو سری جدیدی از گروه سری های ساخته شده توسط این شرکت به نام سری ایکس کلاس (X-Class) را به خود تعلق داده است.
اجرای عملیات ساخت وانت دوکابین کلاس ایکس قرار است تا در سومین فصل سال 2017 میلادی توسط دو تیم جداگانه در انگلیس صورت گیرد. با توجه به طرح های مطرح شده در مورد این خودرو به نظر می رسد که بدنه این غول ساشی بلند کاملا از فولاد ساخته می شود دارای 2 پکیج تایر می باشد. پکیج اول تایر ها مناسب رانندگی در اتوبان ها و خیابان های شهری بوده و مشابه تایر خودروهای عادی شهری است که به اصطلاح به آن آنرود گفته می شود. همچنین پکیج دوم دارای تایر هایی با گل های درشت مناسب رانندگی در کویر ها و سنگلاخ ها برای آفرود خواهد بود. نکته قابل توجه ای که در طرح سری ایکس مشاهده می شوند فاصله زیاد کف خودرو تا زمین بوده که این امر کارایی آن را در رانندگی آفرود نسبت به خودرو پیکاپ مشابه به شدت افزایش خواهد داد.
این خودرو دارای موتور شش سیلندردیزلی بوده که قادر است تا محموله ای به وزن 1/1 تن را حمل کند که این میزان برای مشتریان به صورت سفارشی تا 5/3 تن افزایش خواهد یافت. با توجه تحقیقات انجام شده به نظر می رسد تا شروع بازاریابی این خودرو به خصوص در آفریقای جنوبی رقبای زیادی از جمله نیسان را کنار بزند.

بازدید کلی 92 , بازدید امروز 1
هنرمند سوری: حامی بشار اسد هستم/ هرکسی که نمی‌پسندد سرش را به دیوار بکوبد
5 تصمیمی که به خوشبخت شدن ما در زندگی کمک می کند

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *