مت دیمون ستاره برجسته سینمای هالیوود به علت ایفای نقش و انتخاب بازیگر در فیلم جدیدش، توسط اخبار غیر رسمی و شبکه های مجازی متهم به خیانت فرهنگی شده و به شدت مورد انتقاد قرار گرفت .
به گزارش اسکای نیوز دیمون نقش یک سرباز مزدور انگلیسی را در فیلم ژانگ ییمو به نام دیوار عظیم (The Great Wall)بازی می کند .
داستان این فیلم که بزودی کار ساخت آن به پایان می رسد ، ماجراجویی فانتزی از یک افسانه باستانی چینی در نبرد با هیولاها است.
این ستاره سینمایی 46 ساله که نقش اول فیلم دیوار عظیم را بازی می کند ، به تازگی در شبکه های مجازی و اخبار غیر رسمی، به علت اتنخاب بازیگران قفقازی در نقش های دیگر این فیلم، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و متهم به خیانت فرهنگی شده است.
دیمون در دفاع از خود گفت : این اتهام مربوط به بازیگران خارجی و دیگر ملیت ها است . آنها از اینکه برای نقش های دیگر این فیلم انتخاب نشده اند نارحت اند و غیر منطقی از من انتقاد می کنند .
وی در ادامه افزود : هنگامی که مردم فیلم را تماشا کنند و متوجه می شوند که این فیلم تنها یک داستان افسانه ای بوده ، اتهام خیانت فرهنگی با گذشت زمان کمرنگ می شود
دیمون اضافه کرد : من نقش قهرمان این افسانه را از بازیگران چینی به روز نگرفته ام و آنها خود بر ایفای نقش من در این فیلم اصرار کردند . به هر حال بازی در این نقش به معنی دگرگون شدن من نیست و من قصد خیانت به آداب و فرهنگ خود یا دیگر اقوام را ندارم .
دیواز عظیم اولین فیلم سینمایی است با ریسک سرمایه گذاران چینی به نام گروه واندا (Wanda Group) در بخش فیلم های افسانه ای و سرگرمی از طریق خرید یکی از استودیوهای هالیوود، ساخته می شود.

بازدید کلی 42 , بازدید امروز 1
تازه ترین لباسهای بازیگر-مدل سینمای هند/تصاویر
مزدا مشتاقان سری RX را نا امید کرد

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *