محافظ سابق آنجلینا جولی و براد پیت درباره زندگی خصوصی این زوج جنجالی که اکنون دیگر از هم جدا شده اندبا رسانه ها گفت‌وگو کرد.

به گزارش روزنامه «سان» انگلیس، مارک بیلنگهام، محافظ سابق خانواده پیت و جولی و 6 فرزند آنها، در گفت وگو با روزنامه سان انگلیس از جزئیات زندگی این 2 ستاره هالیودی و کار در کنار آنها گفت.

بیلنگهام 51 ساله که به مدت 27 سال به عنوان یکی از نیروهای ویژه در ارتش انگلیس خدمت کرده بر این باور است که محافظت از 2 ستاره هالیوود و 6 فرزند آنها از خدمت در ارتش انگلیس نیز دشوار تر بوده است.

مارک که با نام بیلی معروف است به مدت 18 ماه چشم و گوش براد پیت و آنجلینا جولی و تا اندازه ای به فرزندان آنها نزدیک بود که باعث شده بود با آنها همانند یک پدر رفتار کند، با این حال می گوید شنیدن خبر جدایی براد پیت از آنجلینا جولی وی را ناراحت کرده است.

بیلی می گوید که براد پیت به صورتش کرم نمی زد و از این کار احساس خوبی نداشت و برعکس آنجلینا جولی به طور منظم از کرم برای دست و صورتش استفاده می کرد.

بیلی که رئیس گروه محافظت از خانواده براد پیت بود، می گوید که آنجلینا و براد به هیچ یک از اعضای گروه محافظت به غیر از وی اجازه نزدیک شدن به فرزندانشان را نمی دادند و وی نیز می توانست بدون مشورت با این 2 ستاره، کودکانشان را به هرجایی که مناسب می دید ببرد و نقش پدری را برای آنها ایفا می کرد.

بیلی همچنین می گوید که آنجلینا و براد پیت همواره در حالت ترس و وحشت ناشی از امکان ربوده شدن فرزندانشان به سر می بردند.

بیلی درباره زندگی شخصی این دو ستاره هالیود نیز می گوید: براد پیت و آنجلینا جولی فاقد بسیاری از مهارت های اجتماعی بودند و دوری آنها از جامعه به دلیل نگرانی و واهمه بر اخلاق و رفتار آنها نیز تاثیر گذاشته بود. به گونه ای که با سوال های عحیب و غریبی از جانب آنها مواجه می شده است، سوالاتی مانند چگونه می توانم به این مکان بروم؟ چگونه این کار را انجام دهم؟

بیل در نهایت می گوید به دلیل اینکه این شغل بر روابط وی با خانواده و فرزندانش تاثیر گذاشته بود، مجبور به ترک آن شده بود.

 

Angelina Jolie's Bond-style bodyguard is sparking rumours about his relationship with his famous client. 'Billy', a musclebound Scotsman who is said to be a former S.A.S. troop, is the new security guard who is rarely seen far from Jolie's side. And now amazingly U.S. magazines claim Jolie may have a crush on her bodyguard - and it is creating tension because boyfriend Brad Pitt is jealous! Ref: SPL8017 071107 Picture by: Splash News Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

This is Angelina Jolie's hunky Bond-style bodyguard who is sparking rumours about his relationship with his famous client. 'Billy', a musclebound Scotsman who is said to be a former S.A.S. troop, is the new security guard who is rarely seen far from Jolie's side. And now amazingly U.S. magazines claim Jolie may have a crush on her bodyguard - and it is creating tension because boyfriend Brad Pitt is jealous! Ref: SPL8025 071107 Picture by: Splash News Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

Brad Pitt takes his kids Maddox, Pax and Zahara to a park on the Upper East Side in New York City. Pictured: Brad Pitt with Zahara, Pax and Maddox Jolie-Pitt Picture by: Jackson Lee/Ahmad Elatab Ref: LJNY AENY 260807 A Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 207-107-2666 photodesk@splashnews.com www.splashnews.com

بازدید کلی 46 , بازدید امروز 1

تصاویر (برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ، روی آن‌ها کلیک کنید)

برنده جنجالی نوبل جایزه‌اش را نمی‌خواهد؟
توبه‌نامه مجازی ستاره پرسپولیس!

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *