این روزها اپل دچار دردسر شده و مشکل از آنجایی شروع شد که در نسخه جدید سیستم عاملش جدیدش وسواس زیادی برای شبیه سازی نزدیک ایموجیها به شکل طبیعی شان به خرج داد.
به گزارش سنت نیوز، ایموجی ها (Emoji) برای بیان حالات و احساسات افرادی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنندطراحی شده اند و دارای اشکال مختلفی از جمله صورتک ها، میوه ها، غذا ها و غیره هستند.
در حقیقت این اشکال تنها سنبل و نشانه های کوچک و غیر واقعی هستند که در طراحی برخی از آنها ریزه کاری هایی لازم رعایت نشده است، به همین علت شرکت اپل با انتشار نسخه به روز رسانی شده سیستم عامل گوشی های خود، سعی کرد نشان دهد برای این موضوع نیز اهمیت ویژه قائل است، اما غافل از آنکه این موضوع برایش دردسر ساز خواهد شد.
معمولا برای ایموجی ها شکل های استانداردی برای همه اپلیکیشن ها و سیستم عامل ها وجود دارد ولی در نسخه جدید سیستم عامل اپل IOS 10.2 توجه زیادی به شبیه سازی نزدیک ایموجی ها به ظاهر واقعی شان بکار گرفته شده است برای مثال ایموجی مانند هلو در این نسخه بهتر شبیه سازی شده و از نظر شکل هندسی و رنگ بیشتر به شکل طبیعی هلو نزدیک شده است.
اما این تغییر با مخالفت های زیادی در شبکه های اجتماعی رو به رو شده تا جایی که قرار است اپل در نسخه سوم 10.2 ISO بتا که 16 نوامبر منتشر می کند، این ایموجی ها را به شکل سابق خود بازگرداند.

بازدید کلی 24 , بازدید امروز 1
الاغ سواری جالب معلم اردنی که دکتری دارد!+ عکس
زمانی فقط نوشابه های اتمی ! انرژی زا بودند

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *