شاید برای اکثر افرادی که از ایفون 6 اس استفاده می کنند پیش آمده باشد که موبایلشان به یکباره خاموش شود، آن هم در شرایطی که باتری گوشی شارژاست.
به گزارش اسکای نیوز، گروه فناوری شرکت اپل اعلام کرد، به علت بروز یک سری اشتباهات در تولید این نسل از تلفن های همراه آیفون که حدود 2 ماه ادامه داشته است، برخی از آیفون های سری 6 اس حتی در شرایط شارژ بودن باتری به دلیل نقص فنی حین استفاده خاموش می شوند. همچنین شرکت اپل اعلام کرده است که این خاموش شدن ها به دلیل مسائل امنیتی نبوده و در اکثر گوشی هایی که سریال ساخت آنها بین سپتامبر تا اکتبر سال 2015 میلادی بوده، رخ داده است.
اپل اعلام کرده است که کاربرانی که از ایفون 6 اس استفاده می کنند، در صورت رو به رو شدن با این مشکل می توانند به اولین نمایندگی اپل در دسترس مراجعه کرده و پس از بررسی و تایید سریال تلفن همراه خود، به صورت رایگان باتری گوشی را تعویض نمایند.
در ابتدا به نظر می رسد عامل اصلی این اتفاق، مشکل از سوی کارخانه سازنده باتری های این تلفن همراه باشد اما، تحقیقات همچنان در مورد عامل یا عوامل دخیل در این اتفاق ادامه دارد.
تقریبا چند هفته پیش بود که شرکت سامسونگ طی فراخوانی گوشی های هوشمند نوت7 را از بازار جمع آوری کرده و تولید آن را متوقف نمود. با توجه به سهل انگاری مشابه از سوی اپل، به نظر می رسد که این شرکت فرصت بسیار مناسبی برای پیشی گرفتن از رغیب خود را از دست داده است.
فراخوان اپل برای تعویض باتری تنها چند روز پس از فراخوان این شرکت برای تعمیر رایگان صفحه های لمسی سری 6 پلاس انجام شد که تعمیر صفحه لمسی نه تنها رایگان برای مشتریان اجرا نشد، بلکه شرکت هزینه ای حدود 146 یورو برای تعمیر از مشتریان دریافت کرد.

بازدید کلی 19 , بازدید امروز 1
خودرو های بدون راننده مظلوم واقع می شوند
6 فایده عسل برای بدن

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *